GündemManşet

Hüseyin Özdemir, eski ekibiyle Çiğ Köfte Partisi’nde (ÇKP) buluştu!

huseyin-ozdemir-sariyer20

ÖZEL ANALİZ/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti İlçe Başkanlığı yaptığı dönemde kaybettiği seçimler ve ilçe gündemine oturan sıra dışı olaylarıyla dikkatleri üzerine toplayan Hüseyin Özdemir, eski ekibiyle çiğ köfte partisinde buluştu. CHP’li Şükrü Genç’in 25 bin oy farkıyla Sarıyer Belediye Başkanlığı’nı yeniden kazanmasından sonra görevinden alınan Özdemir, önce Sultangazi Belediyesi’nde Özel Kalem memuru yapılmış ardından da halen devam ettiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörlüğü görevine getirilmişti.

“ÇKP’DE (ÇİĞ KÖFTE PARTİSİ) BULUŞTULAR!

Sarıyer’de yaşanan 30 Mart hezimetinden sonra uzun zamandır ortalıklarda görünmeyen Özdemir, bu kez çiğ köfte partisinde ortaya çıktı. İlçe Başkanlığı yaptığı dönemde yakın ekibinde yer alan dönemin AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Tosun’un organize ettiği çiğ köfte partisine katılan Özdemir, eski dostlarıyla hasret giderdi, sık sık eski günleri yad etti. AK Partililerin oldukça renkli geçen çiğ köfte partisine Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Selçuk Bozkır, İBB Eski Meclis Üyesi Halil Canarıkan, müteahhid Necati Korkmaz, işadamı Özkan Navruz, Vedat Demir ve birçok isim katıldı.

Sarıyer siyasetinin renkli ismi Özdemir ve eski ekibinin bir araya gelmesi siyasi çevrelerde pek “havra alamet” bir durum olarak yorumlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir