GündemManşet

İkbal Gürpınar’dan, Sarıyerli kadınlara fotoğraf nezaketsizliği!

ikbalgurpinar1-1

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

AK Parti Sarıyer İlçe Yöneticiliği de yapan ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Sarıyer’de yaptığı bir nezaketsizlikle hanımların tepkisini çekti. Geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de ünlü sunucuyla karşılaşan bir grup kadın, televizyon ekranlarından tanıdıkları güzel sunucuyla hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Önce kadınları kırmak istemeyen Gürpınar, tam da kadın hayranlarıyla fotoğraf çektirmek üzereyken o sırada ortamda bulunan bir kişi “Bunlar CHP’li, bunlarla fotoğraf çektirmeyin” diye uyarıda bulundu. Bu sözü duyunca kendisiyle fotoğraf çektirmeyi bekleyen kadınlara ansızın tepki gösteren Gürpınar, iddiaya göre kendisine hiç de yakışmayacak kırıcı tavırlar sergileyerek hanımları kabaca reddetti.  Neye uğradıklarını şaşıran hanımlar maruz kaldıkları muameleye tepki göstererek ortamdan ayrıldı.

SARIYERLİ KADINLAR; “KENDİSİNE HİÇ YAKIŞTIRAMADIK”

Gürpınar’ın kendilerine gösterdiği nezaketsizliğe ve kırıcı davranışa tepki gösteren kadınlar Sarıyer Gazetesi’ne yaptıkları açıklamada; “Bizim nereye oy verdiğimiz kimseyi ilgilendirmez. Biz istediğimiz partiye oy verebiliriz ancak İkbal hanımı ekranlardan tanıdığımız ve sempatik bulduğumuz için o anda sadece bir fotoğraf çektirmek istedik. Kendisi bize çok nezaketsiz davrandı, hiç yakıştıramadık. Kendisiyle karşılaştığımıza pişman olduk” diye konuştular.

AK Partili güzel sunucu İkbal Gürpınar’ın şimdi “fotoğraf mağduru” Sarıyerli kadınlardan özür dileyip dilemeyeceği ise merak konusu oldu.

İkbal Gürpınar kimdir?

1969 yılında Kırıkkale’de doğdu. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden 1994 yılında mezun oldu. Okul içinde açılan sınavı kazanarak spikerliğe başladı. Sayısız organizasyonda gönüllü sunuculuk, belediye hastanesinde gönüllü hemşirelik yaptı. 1992’de Türkiye Polis Radyosu’nda spiker olarak başladı. 1994-95 sezonunda TRT’de’25. Saat’ isimli programla televizyona adım attı. 1997 yılında TRT GAP’ta çeşitli programlar sundu, 1998-2000 yılları arasında hem TRT’de çalışıp hem de Özel Yaşam Hastanesi’nde halkla ilişkiler müdireliği yaptı. 2001 yılında Samanyolu televizyonunda çalışmaya başladı. ‘Yüzük Taşı’, ‘Mutluluk Yolu’ ve ‘Kimse Yok Mu?’ isimli programları sundu. Yaşadıklarını ve izlenimlerini üç kitapta topladı. Ayrıca üç tane de şiir albümü yaptı ve çocuklar için masallar yazdı.

ekonomi-bakani-nihatzeybekci-yalisatinaldi-1

YASAL UYARI: Özel haberlerimiz kaynak gösterilmeden asla yayınlanamaz. Aksi halde ilgili basın kuruluşları hakkında yasal işlem yapılacaktır.

2 yorumlar

  1. Garip CHPcik. Allah’a kapali, dünyaya acik…
    emin kisinin yorumunu da ciddiye alip yorum yapasim yok, o kadar degersiz.
    Bu yorumu hic bir partiye mensup olmayarak, Tarabyali bir vatandas olarak yaziyorum. Iftiralarinizda bogulun.

  2. fotoğraftaki iki resme bakın biri açık diğeri kapalı nereye hizmet ettiğide belli onun için dikkate alıp değer vermemek lazım layık değiller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir