GündemManşet

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil, Türkmen Dağı’na giderek Ruslara karşı savaşmaya başladı!

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (21)

_ayrac

MHP’nin İstanbul’daki iki ilçe başkanı, şu günlerde yoğun bombardımana tutulan Suriye’deki Türkmen Dağı’na giderek soydaşlarımızla birlikte savaşmaya başladı.

***

Halen partideki görevlerine devam eden Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil cephede askeri kıyafetleri ve silahlarıyla birlikte çektirdikleri fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER / SARIYER GAZETESİ

Yine ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM açıklıyor. MHP’liler Türkmen Dağı’ndaki Türkmenler’e yardım için cepheye koşuyor. Şu sıralar tam bir insanlık dramının ve yoğun bombardımanın yaşandığı Suriye’deki Türkmenler’e MHP’liler hayatları pahasına sahip çıkmaya başladı. Bunun son örneği de MHP’nin halen görevdeki 2 ilçe başkanının Türkmen Dağı’na giderek soydaşlarımızın yanında savaşa katılması oldu.

MHP ESENLER VE BAĞCILAR İLÇE BAŞKANLARI CEPHEDE

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (37)

MHP’nin halen görevdeki ilçe başkanlarından Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil, geçtiğimiz günlerde kara yoluyla Suriye’ye geçerek Türkmen Dağı’na gitti. Buradaki Türkmenler tarafından karşılanan iki ilçe başkanı, askeri elbiseler giydi. Silah ve askeri malzemelerini temin eden MHP’liler, Rus ve Esed güçlerinin yoğun bombardımanı altındaki Türkmen Dağı’nda Bayırbucak Türkleriyle birlikte omuz omuza savaşmaya başladı.

MHP’Lİ BAŞKANLARA DESTEK MESAJLARI YAĞDI

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (25)

Türkmen Dağı’ndan askeri elbiseleri ve silahlarıyla birlikte fotoğraf çektirip sosyal medya hesaplarından paylaşan MHP’lilere, İstanbul’daki partililerden de destek mesajları yağıyor. Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz ile Bağcılar İlçe Başkanı Onur Yeşil, aynı cephede kendileriyle birlikte savaşan Ülkü Ocakları 2. Bölge Başkanı Oğuzhan Başdoğan ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirip sosyal medya hesaplarından paylaştı.

ALEVİLERLE BİRLİKTE CEPHEDEYİZ MESAJI!

MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz, cephede nöbet tutarken paylaştığı bir fotoğrafının altına şu yorumu düştü; “Bazen kendi çocukların için bazen de hiç tanımadığın, ama çok sevdiğin çocuklar için nöbet tutarsın..!”

MHP’li Yılmaz ayrıca şunları da yazdı; “Hiçbir Ülkücü Alevi’ye düşman olmaz, burada ve Irak’ta Alev’i olan Türkmen’ler de var, kominist algı yönetimi burada mezhep savaşı var algısı yaymakta..! Hiçbir Ülkücü de Kürt’e düşman olmaz, aynı kominist dikta algısı ile pkk/pyd Kürtler üzerinde devam etmekte..! Asıl olan noktası Rus komita ortaklığında buluşuyor..!”

YASAL UYARI: ÖZEL HABERİMİZ KAYNAK GÖSTERİLMEDEN ASLA YAYINLANAMAZ…

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (19)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (39)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (36)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (4)      mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (10)  mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (17)  mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (20)  mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (23) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (24)  mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (27) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (29) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (30) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (32) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (33) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (34)     mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (41) mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (43)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (1)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (6)

mhp esenler ve bagcilar ilce baskanı cephede (7)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir