GündemManşet Altı

Miniklerden çiçekli karşılama

635814600731775401

_ayracSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ziyaret ettiği Emirgan İlköğretim Okulu’nda okul aile birliği ve eğitimcilerle bir araya geldi.

_ayrac

HABER MERKEZİ /SARIYER GAZETESİ

‘Gelecek Benim Ben Geleceğim projesi’ kapsamında okula davet edilen Başkan Genç’i öğrenciler çiçeklerle karşıladı. Genç, kahvaltılı toplantı sonrasında sınıfları gezerek miniklerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

‘’Okullar Yaşamın İçinde ve Biz Orada da Olacağız’’
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; ‘’Yerel yönetim anlayışımız doğrultusunda yaşamın her yerinde olmak için çalışıyoruz. Okullar bizim yetki alanımızın dışında. Fakat okullarda da yaşam olduğu için biz burada da olmaya çalışıyoruz. Yaşamı kolaylaştıracağız, insanlar huzur bulacaklar ve biz de mutlu olacağız. Yaşamı kolaylaştırmak için temel alanlardan biri de okullar. Eğitimin dikkate alınmadığı yerlerde ciddi sorunlar yaşanıyor. Birçok konuda olduğu gibi lojistik alanda da okullara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Okul aile birliği, idare, öğrenci, veli ve belediye iş birliği içinde olmalı.

635814600671172129

Başkan Genç’e Teşekkür Plaketi
Okul Müdürü ve Okul Aile Birliği Başkanı okula katkılarından dolayı Başkan Genç’e teşekkürlerini sunarak plaket takdim ettiler. Toplantıya Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Emirgan Muhtarı Muharrem Yavuz, belediye birim müdürleri ve okul aile birliği üyeleri katıldı.

635814600588232701

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir