GündemManşet Altı

Pınar Mahallesi’nde sopalı kavga kanlı bitti: 4 yaralı

SARIYER’DE, ARALARINDA HUSUMET BULUNAN İKİ GURUBUN YUMRUKLU SOPALI KAVGASINDA İKİSİ AĞIR 4 KİŞİ YARALANIRKEN, YARALILAR HASTANEYE KALDIRILARAK TEDAVİ ALTINA ALINDI. (DOĞAN CAN CESUR - SELİM BAYRAKTAR/İSTANBUL-İHA)

İstanbul Sarıyer’de aralarında husumet bulunan iki grubun yumruklu ve sopalı kavgası kanlı bitti. Kavga sonucunda 2’si ağır 4 kişi yaralanırken, yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Önceden aralarında husumet olduğu öğrenilen iki grup sokak üzerinde karşı karşıya geldi.

Gruplar arasında sözlü olarak başlayan tartışma bir anda yumrulu ve sopalı kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada 2’si ağır 4 kişi yaralandı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri çelik yeleklerinin giyerek çevrede güvenlik önlemi aldı.

Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde hareketsiz bir şekilde yatan yaralıyı sedyeye koyduktan sonra ambulansa götürerek Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Büyük korkunun yaşandığı olayla ilgili polis ekipleri soruşturma başlattı.

SABAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir