GündemManşet Altı

Saadet Partisi Milletvekili adaylarından gazetemize ziyaret!

 Saadetsariyer_ayracSaadet Partisi İstanbul Milletvekili Adayları Zeynep Rıdvanoğlu ve Yasemin Bilnur Erenci, Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu’ya seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

1 Kasım seçimleri öncesi CHP, AKP ve Saadet Partisi’nden milletvekili adayları Sarıyer Gazetesi’ni ziyaret etmeye devam ediyor. Saadet Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Zeynep Rıdvanoğlu ve Yasemin Bilnur Erenci ile ilçe kadın kolları yöneticileri de gazetemizi ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sarıyer Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Bekir Batu’nun misafiri olan SP’li hanımlar, ülkenin geldiği noktadan duyduklarını kaygılarını dile getirdiler.

SP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI: “AKP TOPLUMU KUTUPLAŞTIRDI”

Yasemin Bilnur Erenci ve Zeynep Rıdvanoğlu

SP Milletvekili adayları Zeynep Rıdvanoğlu ve Yasemin Bilnur Erenci gazetemize yaptıkları açıklamada; “Ülkemiz ne yazık ki çıkmaza girdi. AKP ülkeyi felakete sürüklüyor. İnsanlarımızın can güvenliği kalmadı. Dış politikada tam bir acziyet psikolojisi hakim. Amerika’nın istediği gibi yönetiliyoruz. Toplum her geçen gün umutsuzluğa düşürülüyor. Türkiye bölgede iyice yalnızlaştırılıyor. 1 Kasım seçimlerinde halkımız en doğru kararı verecek ve bu gidişata dur diyecektir” diye konuştular.

1 Kasım seçimlerinden umutlu olduklarını da belirten SP’li milletvekili adayları; “Türkiye’deki kardeşliği ve huzur ortamını yeniden tesis etmek istiyoruz. Saadet Partisi olarak halkımızdan destek bekliyoruz. Saadet Partisi’nin iktidarında tüm sorunlarımız mutlaka çözülecektir” diye konuştular.

saadetsariyerm.v.

Sarıyer Gazetesi’nin önemli bir gazete olduğunu da söyleyen milletvekili adayları; “Yerel basın olarak önemli bir görevi yürütüyorsunuz. Haberlerinizle toplumun aydınlanmasına vesile oluyorsunuz. Diğer ilçelerde bu tür etkili gazeteler olmadığını görüyoruz, doğrusu oralarda da böyle gazeteler olsun istiyoruz” şeklinde konuştular.

Yasemin Bilnur Erencisaadetpartisimilletvekili

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir