GündemManşet

Sarıyer- Beylikdüzü hattında istifa şoku! Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Doğan istifa etti!

bulent-dogan-istifa-beylikduzu1

***

Sarıyer’de Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek’in ani bir kararla istifa etmesinden sonra, bu kez de benzer bir hadise Beylikdüzü’de yaşandı. Sarıyer Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürüyken Beylikdüzü Belediyesi’ne giden ve yaklaşık 1 yıldır Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Bülent Doğan şok bir kararla istifa etti.

***

bulent-dogan1

***

BEKİR BATU/ SARIYER GAZETESİ / ÖZEL HABER

Bir Gökan Zeybek vakası da Beylikdüzü’de yaşandı. Bu kez de Sarıyer’den Beylikdüzü’ne giden Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Doğan istifa etti. Sarıyer Belediyesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü görevindeyken Beylikdüzü Belediyesi’nde başkan yardımcısı olarak mesaiye başlayan Doğan, ani bir kararla istifa etti. Sarıyer’de başarılı projelere imza atmasıyla bilinen Doğan’ın, Beylikdüzü’de Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile yaşadığı anlaşmazlıklar nedeniyle istifa ettiği öğrenildi. Sloganı “Daima özgür, daima mutlu” olan Beylikdüzü Belediyesi’nde yaşanan istifa şoku ilçe siyasetinde geniş yankı buldu.

TÜM BİRİMLERİ İMAR’DAN SORUMLU İSME BAĞLANDI

Yaklaşık 1 yıldır Beylikdüzü’de Fen İşleri’nden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Bülent Doğan’ın istifasından sonra Fen İşleri Müdürlüğü ve ona bağlı tüm birimler Başkan Yardımcısı Mehmet Çakılcıoğlu‘ya başlandı. Çakılcıoğlu aynı zamanda İmar ve Şehircilik Müdürlüğü gibi önemli birimlere bakan, belediyenin en etkili ikinci ismi olarak biliniyor.

YENİ GÖREV DAĞILIMI ŞÖYLE ŞEKİLLENDİ

beylikduzu1

gokan-zeybek2-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir