GündemManşet

SARIYER EMNİYET MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ! GÜNGÖREN EMNİYET MÜDÜRÜ ERCAN ÇAMIRCI SARIYER’E GELDİ, MURAT KARAKAYA TERFİ ETTİ!

ercan-camirci1
_ayrac

İstanbul emniyetinde deprem! Sarıyer Emniyet Müdürü Murat Karakaya, Beşiktaş ve Sarıyer’den Sorumlu İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Sarıyer’in yeni emniyet müdürü de Güngören İlçe Emniyet Müdürü Konya kökenli Ercan Çamırcı oldu.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok’un seçim hükümetinde İçişleri Bakanı olmasının ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne Terörle Mücadele’den Sorumlu Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan getirilmişti. Çalışkan’ın atamasının yapılmasının ardından İstanbul’da il içi tayinlerde gerçekleşti.

Çalışkan’dan boşalan Terörle Mücadeleden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı’na İstihbarat Şube’den Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Metin Turanlı getirildi. Turanlı, hem İstihbarat hem de Terörle Mücadele Şubesi’nin yanı sıra Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürlüğü ve Tanık Koruma Şubesi’nden de sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Sultanbeyli’de 10 Ağustos’ta meydana gelen çatışmada şehit düşen Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü Beyazıt çeken’in yerine Haluk Helvacı getirildi.

Asayiş Şube Müdürü değişti

Asayiş Şube Müdürü Yusuf Bengül, Tuzla İlçe Emniyet Müdürü oldu. Yerine ise Maltepe İlçe Emniyet Müdürü Ali Tuna Coşkun getirildi. Coşkun, geçmiş dönemde Münevver Karabulut cinayetini soruşturmasında yer almıştı.
Deniz Limanı Şube Müdürlüğü’ne de Narkotik Şube Müdür Yardımcısı Serdar Çelebi getirildi.

ercan-camirci2

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre, Basın Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü’ne Murat Oğuzhan Kılıç atandı. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Murat Karakaya, Beşiktaş ve Sarıyer’den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı olurken, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne Güngören İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı getirildi.

Bu isimlerin dışında İstanbul’daki bazı şube ve ilçelerin de müdürlerinde değişiklik yapıldı.

_ayrac

Ercan Çamırcı kimdir? Emniyet Müdürlüğü karnesinde neler var?

Ercan Çamırcı, görev yaptığı bölgelerde çocuklara ve gençlere verdiği değerle biliniyor.Son görev yeri olan Güngören’de daha önce görülmemiş bir uygulamaya imza atarak  “Çocuk Gözüyle Polis’’ isimli bir kısa film yarışması düzenlemişti.İlkokul öğrencilerinin çektiği kısa filmler Türkiye genelinde 73  salonda yayınlanmıştı.

Yine ilkokullara son derece önem veren Çamırcı ‘’Kansersiz Yaşam Tırı’’ projesinin de öncülerindendi, Güngören genelinde ilkokullarda kansere karşı yürütülen bilinçlendirme projesinde okullarda öğrencilerle buluştu.

İlçe genelinde eşinden şiddet gören kadınlar için ise “Gücünün Farkına VAR! Kendini Tanı” isimli bir proje yürüten Çamırcı, şiddet gören kadınların kendisini savunabilmesi için ücretsiz bir savunma sporu olan WİNG-TSUN kursları açan Çamırcı Güngören halkının gönlünde ayrı bir yer edindi.

 kaynarca-sariyer1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir