GündemManşet Altı

İsmi değişti yeni adı Sarıyer Ordulular Derneği

ORDULULAR

2004 yılından beri Ayazağa Mahallesinde faaliyette bulunan Ayazağa Ordulular Derneği 04 Ekim 2015 Pazar günü yeni dernek merkezinde 7. Olağan  Genel Kurulunu yaptı. Dernek İsmini Sarıyer Ordulular Derneği olarak değiştirdi.

Sarıyer Ordulular Derneği başkanlığına tek liste ile giren Ali Yaman oy birliği ile Başkan seçildi. Genç yaşta Başkan seçilen Ali Yaman: ”Gençliğe çok önem vereceğini Tüik araştırmalarına göre Ordu nüfusu İstanbul’da 2. Sırada yer aldığını ve genel olarak yerel yönetimlerde daha fazla temsil edilmesi gerektiğini bunun için var gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmamız gerektiğini özellikle vurguladı.”

Genel Kurula Sarıyer Belediyesi ve İbb Meclis üyesi Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer Belediye Meclis üyesi Mehmet Yaman, Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Halil Çakır, Ayazağa Mahalle Muhtarı Mustafa Karaman, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Av.Ali Çelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Celalettin Dervişoğlu, Ordu Dernekler Platformu Başkan’ı Kağıthane Meclis Üyesi Gülcan Özkaya’nın da misafir olarak katılım gösterdiği kongrede Divan Başkanlığını Ordef Kurucu Başkanı/ Orduspor Bayan Basketbol takımı sorumlusu Salih Ziya Cörüt yaptı.

ordulularayazağa

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir