GündemManşet

Sarıyer’de komedi gibi açılış! Açılış var, hizmet yok!

dis-merkezi-cumhuriyet1 (14)***

Cumhuriyet Mahallesi’nde dün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem ve çok sayıda protokolün katılımıyla görkemli bir törenle açılışı yapılan Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, personel ve teknik eksikler yüzünden vatandaşlara hizmet veremiyor.

***

Açılıştan bir gün sonra tedavi olmak için merkeze giden vatandaşlar, muhatap bulamazken, kurumun en erken 6 ay sonra hizmet verebileceği belirtiliyor.

***

BEKİR BATU/ SARİYERGAZETESİ.COM/ ÖZEL HABER

Sağlık Bakanlığı tarafından yaptırılan ve dün AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, muhtarlar, STK Temsilcileri, birçok hastane başhekimi ve partililer tarafından görkemli bir törenle resmi açılışı yapılan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi fiilen hizmete giremedi.

MEHTERLİ AÇILIŞTA KURDELAYI AKP’Lİ EKREM ERDEM KESTİ

Mehter Marşı ve coşkulu konuşmalar eşliğinde yapılan açılışta konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem kurdele kesimi öncesinde partisinin icraatlarından övgüyle bahsetmiş ve partisine seçimlerde destek istemişti. Ancak protokolün yoğun ilgi gösterdiği açılış töreninin deyim yerindeyse 7 Haziran öncesi zorlama bir şekilde yapıldığı ortaya çıktı. Çünkü söz konusu merkeze giderek tedavi olmak isteyen vatandaşlar, bir gün önce dillere destan bir törenle açılışı yapılan merkezin teknik eksikler ve personel azlığı yüzünden kimseye hizmet verilemediğini görünce adeta şok oldular. Telefonla randevu almak isteyen vatandaşlar da bir türlü muhatap bulamadı.

VATANDAŞLAR; “O ZAMAN EKSİKLER GİDERİLİNCE AÇSALARDI”

Sarıyer Gazetesi’ni arayan ve bu konudaki tepkilerini dile getiren vatandaşlar; “Mahallemize güzel bir hizmet kazandırılmış ancak içi boş. Çünkü bize şimdi hizmet veremiyoruz 6 ay sonra gelin diyorlar. Dün açılışı yapılan bir merkez nasıl olurda hizmet veremez. Demek ki bu açılış göz boyamaca ve sadece seçim öncesi bir kandırmaca. Madem hizmet veremeyeceksiniz, o zaman hizmet vereceğiniz zaman açılışı yapın, insanları kandırmayın. Biz şimdi bunları söyleyince de bizi hizmet düşmanı ve nankör ilan ediyorlar” diye konuştular.

Öte yandan Sarıyer Gazetesi’nin konuyla ilgili görüştüğü yetkililer de Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin şuan için hizmet veremediğini ve merkezin tamamen faaliyete geçebilmesi için eksiklerinin giderilmesini beklediklerini söylediler.

dis-merkezi-cumhuriyet1 (1) dis-merkezi-cumhuriyet1 (2) dis-merkezi-cumhuriyet1 (3) dis-merkezi-cumhuriyet1 (4) dis-merkezi-cumhuriyet1 (5) dis-merkezi-cumhuriyet1 (6) dis-merkezi-cumhuriyet1 (7) dis-merkezi-cumhuriyet1 (8) dis-merkezi-cumhuriyet1 (9) dis-merkezi-cumhuriyet1 (10) dis-merkezi-cumhuriyet1 (11) dis-merkezi-cumhuriyet1 (12) dis-merkezi-cumhuriyet1 (13) dis-merkezi-cumhuriyet1 (15) dis-merkezi-cumhuriyet1 (16) dis-merkezi-cumhuriyet1 (17) dis-merkezi-cumhuriyet1 (18) dis-merkezi-cumhuriyet1 (19) dis-merkezi-cumhuriyet1 (20) dis-merkezi-cumhuriyet1 (21) dis-merkezi-cumhuriyet1 (22) dis-merkezi-cumhuriyet1 (23) dis-merkezi-cumhuriyet1 (24) dis-merkezi-cumhuriyet1 (25) dis-merkezi-cumhuriyet1 (26) dis-merkezi-cumhuriyet1 (27) dis-merkezi-cumhuriyet1 (28) dis-merkezi-cumhuriyet1 (29) dis-merkezi-cumhuriyet1 (30) dis-merkezi-cumhuriyet1 (31) dis-merkezi-cumhuriyet1 (32) dis-merkezi-cumhuriyet1 (33) dis-merkezi-cumhuriyet1 (34) dis-merkezi-cumhuriyet1 (35) dis-merkezi-cumhuriyet1 (36) dis-merkezi-cumhuriyet1 (37)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir