GündemManşet

Sarıyer’e akademisyen müdür! Sarıyer’in yeni emniyet müdürü Ercan Çamırcı, “İnsan Hakları” konusunda doktora yaptı!

ercan-camirci2

_ayracGüngören’den Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ercan Çamırcı, sıra dışı çalışmaları ve akademisyen kökenli olmasıyla biliniyor. Aslen Konyalı olan ve “İnsan hakları” konusunda yüksek lisans yapan Çamırcı, Güngören’de özellikle kadınlara yönelik sosyal projeler üretmesiyle dikkat çekiyor.

_ayrac

BEKİR BATU- ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok’un İçişleri Bakanlığı görevine getirilmesinden hemen sonra gerçekleştirilen kararnameyle Güngören Emniyet Müdürlüğü görevinden Sarıyer Emniyeti’nin başına getirilen Ercan Çamırcı, akademisyen kökenli bir emniyetçi olarak tanınıyor. Yeni müdür Çamırcı, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen ve Sarıyer ile Beşiktaş’tan sorumlu müdür olan Murat Karakaya ile beraber çalışacak.

İNSAN HAKLARI KONUSUNDA DOKTORA YAPTI

GÜNGÖREN BELEDİYE BAŞKANI ŞAKİR YÜCEL KARAMAN, POLİS HAFTASI KUTLAMALARI KAPSAMINDA GÜNGÖREN’DE BULUNAN EMNİYET TEŞKİLATLARINI ZİYARET ETTİ. (İHA/İSTANBUL-İHA)

Sarıyer’in çiçeği burnunda Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, 2013 yılında Güngören Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinden Güngören İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne terfi etti. Yaklaşık 2 yıl boyunca Güngören’de pek çok başarılı operasyona imza atan Çamırcı, aslen Konya kökenli ve 1 çocuk babası. 42 yaşındaki Çamırcı, görev yaptığı süre içinde özellikle kadınlara yönelik pek çok toplumsal ve sosyal projeye öncülük etti. “GÜCÜNÜN FARKINA VAR. KENDİNİ TANI” ve “KANSER ve KADIN” bunlardan sadece bir kaçı.

Geliştirdiği sosyal projeler kapsamında birçok akademisyen ve uzman Güngören’e gelerek vatandaşlara seminerler verdi, bilgilendirme toplantıları yaptı. Uzun yıllar polis okullarında ders veren ve akademisyen kişiliğiyle tanınan Çamırcı, Felsefe Temelli İnsan Hakları üzerine yüksek lisans yaptı. Konyalı hemşerileriyle güçlü bir bağ kuran Çamırcı, genç ve dinamik bir kişiliğiyle tanınıyor. Başarılı çalışmalarıyla bilinen Çamırcı, görev yaptığı süre içinde Güngören’de suç oranlarının ciddi oranda düşürülmesini sağladı.

sariyer-emniyet-muduru-ercan-camirci-1

_ayrac

YASAL UYARI: Özel haberlerimiz kaynak kullanılsa dahi aynı gün içinde SARIYER’deki hiçbir basın kuruluşu yada internet sitesi tarafından yayınlanamaz. Özel haberimizi ertesi gün yayınlayacak basın kuruluşları ise gazetemizi kaynak göstermek zorundadır. Bu uyarıyı dikkate almayan internet siteleri yada basın kuruluşları, her türlü hukuki yaptırımı peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Değerli Müdürümüz Sayın Ercan Çamırcı, Güngören’e unutulmaz ve kalıcı eserler bıraktı.Güngören Sayın Ercan Çamırcı’yı asla unutmayacaktır. Saygı ve Sevgilerimle. Mustafa Karagöz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu