GündemManşet

Sarıyer’e yakın markaj! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Kaya, Sarıyer’de hem protokol hem de ev ziyaretleri yaptı!

fatma-betul-,kaya1

_ayrac

1 Kasım genel seçimlerine sayılı günler kala AK Partililer, Sarıyer’in neredeyse her mahallesinde vatandaşlarla buluşmaya ve ziyaretler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kez de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Kaya Sarıyer’e gelerek İsmail Akgün Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti, ardından Reşitpaşa’da ev ziyaretleri yaptı.

_ayrac

ak parti ziyaret1 (4)

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

***

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, 1 Kasım seçimleri öncesinde Sarıyer’in pek çok mahallesinde saha çalışması yapmaya ve seçmenlerle buluşmaya devam ediyor. Bugüne kadar pek çok milletvekili adayının katıldığı mahalle gezilerine bu kez de AK Parti’nin iki numaralı ismi Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Kaya katıldı. Ar-Ge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kaya, hem mühendis hem de tıp doktoru olarak biliniyor. Bilkent Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi olmak üzere iyi ayrı üniversite bitiren ve partide bugüne kadar kilit görevler üstlenen Kaya, Sarıyer Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Hanefi Savaş’ı makamında ziyaret etti. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı ziyarette partililer, hastanede tedavi gören vatandaşlara “geçmiş olsun” dileklerini ilettiler. AK Partili Fatma Betül Kaya daha sonra Sarıyer İlçe Kadın Kolları yöneticileriyle birlikte Reşitpaşa’da ev ziyaretleri gerçekleştirdi. AK Partililer ziyaretleri sırasında vatandaşlardan seçimde kendilerine destek vermelerini istediler.

TARABYA’DA DA ZİYARETLER SÜRDÜ

Öte yandan AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Nurettin Çelik ve bazı partililer de Tarabya’da esnaf ziyareti yaptı. Ziyarete İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Mehmet Akif Köse de katıldı. Köse ve beraberindekiler esnafları tek tek gezerek sorunlarını dinledi ve seçimde AK Parti’ye destek vermelerini istedi.

***

ak parti ziyaret1 (7) ak parti ziyaret1 (2) ak parti ziyaret1 (5) ak parti ziyaret1 (6) ak parti ziyaret1 (10) ak parti ziyaret1 (3)ak parti ziyaret1 (14) ak parti ziyaret1 (15)ak parti ziyaret1 (13)

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir