GündemManşet

Selma Hunca dün akşam saatlerinde Sarıyer’de kayboldu.

selmahunca1-1

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

İşadamı Adnan Hunca’nın kaybolan eşi Selma Hunca’yı arama çalışmalarına yeniden başlandı.

İstanbul’da, alışverişe gidiyorum diye evden ayrılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Galatasaray eski Divan Kurulu üyesi Adnan Hunca’nın eşi Selma Hunca’yı arama çalışmaları sürüyor. Polis, ekipleri Fatih Ormanları çevresinde dün yerden ve havadan başlatılan arama çalışmalarına sabah saatlerinde yeniden başladı.

Büyükdere Caddesi’nde ikamet eden Hunca Kozmatik’in kurucusu Adnan Hunca’nın eşi Pazartesi günü saat 15.00 sıralarında ortadan kayboldu. Çalışanlara , “Alışverişe çıkıyorum” diyerek Bahçeköy’deki evden ayrılan Selma Hunca, saatler geçmesine rağmen dönmeyince, eşi ve oğlu Emniyet’e kayıp müracaatı yaptı. İstanbul Emniyeti’ne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ve  İlçe Emniyet ekipleri çalışma başlattı. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği (KŞB), Selma Hunca’nın Galatasaray eski Divan Kurulu üyesi Adnan Hunca ve yeni dönem divan kurulu üyesi olan oğlu Tuncer Hunca’nın bilgisine başvurdu.

Polisin çevrede yaptığı aramalarda ve hastanelere yapılan sorgulamada, 75 yaşındaki Hunca’nın izine ulaşılamadı. Bunun üzerine saat 01.00`de Hunca’nın telefonunun en son sinyal verdiği Bahçeköy Yolu’ndaki villa çevresinde arama başlatıldı. Eğitimli polis köpeğinin de kullanıldığı aramalara, çok sayıda ekip katıldı. Fatih Ormanları ve çevresinde sabaha kadar devam eden aramalara, AFAD ve AKUT ekipleri de destek verdi. Gün boyu polis helikopterinin de kullanıldığı çalışmalara havanın kararmasıyla ara verilmişti. Arama çalışmaları sabanın ilk ışıklarıyla yeniden başlatıldı.

Bir yorum

  1. ikinci eş,çocuğu yok, mirascılar tarafından ortadan kaldırılmış olabilir. inşallah yaşıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir