GündemManşet

Şükrü Genç, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile birlikte Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti

sukru-genc1 (4)

***

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, memleketi Giresun’da bir dizi etkinliğe katıldı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ile birlikte Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret eden Genç, 38. Aksu Festivali Yürüyüşü’ne de katıldı. Buradan Ordu’ya geçecek olan Genç, yarın akşam Sarıyer’e dönecek.

***

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve beraberindeki misafirler Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Kerim Aksu, Başkan Vekili Hayati Tökez, Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Meclis Üyesi Erdinç Hıdımoğlu, Giresun Baro Başkanı Gültekin Uzunalioğlu tarafından karşılanan misafir heyette Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Çanakkale Baro Başkanı Bülent Şarlan, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Sürücü, Meclis Üyeleri Ethem Hırçın, Fikret Esen, Yalçın Ülkü, Sarıyer Belediye Başkanı Basın Danışmanı yer aldı. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan Giresun’da olmaktan duyduğu memnuniyeti belirterek, ziyaretin anısına Başkan Kerim Aksu’ya Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı anısına matara, vazo ve Mevlevi tatlısı hediye etti. Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ise konuğuna ziyareti anısına fındık desenli tabak, Giresun Kalite fındık, Giresun Çikolatası ve Fındık Başımın Tacı heykeli hediye etti. Başkan Aksu, hemşerimiz Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e fındık desenli tabak takdim etti.

ŞÜKRÜ GENÇ, 38. AKSU FESTİVALİ YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

Öte yandan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bu yıl 38. düzenlenen Uluslararası Giresun Aksu Festivali Yürüyüşü’ne katıldı. Çınarlar Mahallesi’nden başlayan ve Debboy Mevkiinden, Cemal Gürsel, Alpaslan Caddesi üzerinden Atatürk Meydanına ulaşan kortej burada coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Kerim Aksu, eşi Müge Aksu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, festivale katılan halkoyunları ekipleri ile birlikte halkı selamladılar.

EMİRGAN ÇAY EVİ’NDE VATANDAŞLARLA ÇAY İÇTİ

sukru-genc1 (9)

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, memleketinde vatandaşlarla ve hemşehrileriyle hasret gidermeyi ihmal etmedi. Sarıyer’in çayıyla ünlü Emirgan semtiyle aynı ismi taşıyan Emirgan Çay Evi‘nde oturup vatandaşlarla bir süre çay içen ve yaşlılarla sohbet eden Genç, hemşehrilerinin ilgi odağı oldu.

PERŞEMBE AKŞAMI SARIYER’E DÖNECEK

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, dün memleketi Giresun’dan aradığı Genel Yayın Yönetmenimiz Bekir Batu‘ya, programları hakkında bilgiler verdi. Kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğu gözlenen Genç, “Sarıyer’in bir marka olması için çalışıyoruz. Gittiğimiz her yerde Sarıyer’i anlatıyoruz ve tanıyoruz. Çok büyük ilgi ve sevgi var. Sarıyer ve bizler adına gurur verici bir durum” diye konuştu. İstinye Tersane Alanı’ndaki konser alanına telekonferans yaparak bağlanan Başkan Genç, perşembe akşamı Sarıyer’e döneceğini de belirtti.

sukru-genc1 (7)

sukru-genc1 (1)sukru-genc1 (2)sukru-genc1 (3)sukru-genc1 (6)sukru-genc1 (8) sukru-genc1 (10)sukru-genc1 (12)sukru-genc1 (14)sukru-genc1 (16)sukru-genc1 (17)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu