GündemManşet

Ünlü sanatçı Burhan Öçal’ın evinde yangın çıktı!

Görüntü001

Türkiye’nin yurt dışında en çok tanınan müzisyenlerinden  perküsyan sanatçısı Burhan Öçal‘ın Büyükdere’deki tarihi evinde yangın çıktı. Elinden hafif yaralanan sanatçı, yaşadığı o anları Sarıyer Gazetesi’ne anlattı.

SARIYER GAZETESİ- ÖZEL HABER 

Ünlü sanatçı Burhan Öçal’ın, evinde çalışma yaptığı sırada üst katlarda pencere camının mercek yapması sonucu tarihi değeri olan koltuğu alev aldı. Yangının başladığı sırada üst kata çıkan Öçal, kendi imkanlarıyla yangını söndürmeyi başardı. O sırada yaşanan paniği ve evden dumanlar yükseldiğini gören komşuları itfaiyeye haber verdi. 4 itfaiye aracı yangın yerine geldiğinde, ünlü sanatçının yangını çoktan söndürdüğü görüldü. Dumandan etkilendiği görülen ünlü oyuncuya zehirlenme ihtimaline karşılık yoğurt yedirildi.Evin içinde oluşan aşırı dumandan etkilenen ünlü sanatçı Öçal’a Sarıyer Belediyesi Sağlık İşleri‘nden gelen ambulansta sağlık görevlileri müdahale etti.

“EVİMDE SİGARA BİLE İÇİRTMİYORUM”

Yangın olayını takip eden Sarıyer Gazetesi’ne konuşan Öçal “Alt katta çalışıyordum, üst kata çıkınca koltuktan dumanlar çıktığını gördüm. Çok tedbirli bir kişiyim evimde kimseye sigara dahi içirtmiyorum. Yangın söndürme tüpü ile yanan koltuğa müdahale edip yangını büyümeden söndürdüm” diye konuştu.

Görüntü005 Görüntü002 Görüntü007

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler