GündemManşet

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Pınar Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden yeni hizmet binasını ilçe protokolüne tanıttı!

yenibina (1)

_ayracSarıyer Belediyesi tarafından 2011 yılında temeli atılan Bream sertifikalı ‘Yeşil Bina’, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç tarafından ilçe protokolü, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve basına tanıtıldı. Başkan Genç, “En geç 1 yıl içinde buraya taşınacağız” diyerek herkese müjde verdi.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’in en büyük projelerinden biri olan Pınar Mahallesi’ndeki belediye hizmet binasını ilçe protokolüne tanıttı. Yapımı hızla devam eden dev binanın tanıtımı sırasında renkli anlar yaşandı. Çok sayıda vatandaşın da eşlik ettiği tanıtım turu öncesinde bir arada yenen yemeğin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Şükrü Genç, en geç 1 sene içinde yeni binaya taşınacakları müjdesini verdi. Binanın yapımında emeği geçen müteahhit firma yetkililerini titiz çalışmalarından ötürü kutlayan Genç, Sarıyer halkına ve İstanbul’a güzel bir eser inşa etmekten duydukları mutluluğu ifade etti.

yenibina (4)

ŞÜKRÜ GENÇ; “EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM!”

 Başkan Genç önderliğinde hizmet binası turuna başlayan davetliler, kaba inşaatı biten A Blok ve kısmen bitirilen B ve C blokları yerinde inceledi. A Blok’u hizmet, B Blok’u Kültür Merkezi ve C Blok’u da Şehir Müzesi olacak şekilde projelendirilen kapsamlı yapıda, tiyatro ve konser gibi geniş katılımlı sanat etkinliklerinin yapılacağı 650 kişilik bir kültür merkezi de bulunuyor.

 baskanhalkaanlatti
baskancocuklarla
baskantanitimyapti
baskan
baskansantiyede
yenibina (2)
yenibina (3)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu