GündemManşet

Yine ilk kez SARİYERGAZETESİ.COM açıklıyor! Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek bugün istifa edecek!

gokan-zeybek-istifaetti

***

Sarıyer Belediyesi’nde flaş gelişme. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, ani bir kararla belediye başkan yardımcılığı görevinden istifa etme kararı aldı. Zeybek’in bugün (cuma) istifa dilekçesini başkanlığa sunacağı öğrenildi.

***

YİNE İLK KEZ GENEL YAYIN YÖNETMENİMİZ BEKİR BATU AÇIKLIYOR

Sarıyer Belediyesi’nin deneyimli isimlerinden Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek ani bir kararla istifa kararı aldı. Zeybek’in bugün (cuma) gün içinde istifa dilekçesini belediye başkanlığına sunacağı öğrenildi. Zeybek’in, partide ve genel merkezde önemli bir göreve getirileceği için bu kararı aldığı konuşuluyor.

FEN İŞLERİ’NDEN SORUMLUYDU

Sarıyer Belediyesi’nde, Fen İşleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Müdürlüğü, Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğü gibi birimlerden sorumlu olan Zeybek, aynı zamanda İmar Komisyonu Başkanı’ydı. Form Mimarlık’ın sahibi de olan Gökan Zeybek, Sarıyer Belediye Meclis Üyeliği’nin yanı sıra aynı zamanda CHP grup sözcülüğü ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği de yapıyordu. Zeybek’in, 7 Haziran seçimleri sonrası genel merkezde yapılacak yeni görevlendirmelerde yer alacağı ve bu yüzden belediye başkan yardımcılığı görevini bırakacağı öğrenildi. Bu arada Zeybek’in kendisini istifa kararından vazgeçirmek için arayan yakın dostlarına bu konuda kesin kararlı olduğunu söylediği belirtildi.

ZEYBEK’İN YERİNE KİM GETİRİLECEK?

Öte yandan bugün istifa dilekçesini vereceği öğrenilen Zeybek’in yerine bu göreve kimin getirileceği ve bundan sonraki süreçte belediyede hangi yol haritasının uygulanacağı şimdilik belirsiz. Sarıyer Gazetesi olarak gelişmeleri sağduyulu bir şekilde takip ederek sizleri gerçek bilgilerle aydınlatmaya devam edeceğiz.

Bizi takip edin!
.

YASAL UYARI: HABERİMİZİ KAYNAK GÖSTERMEDEN YAYINLAYAN BASIN KURULUŞLARI HAKKINDA YASAL İŞLEM YAPILACAKTIR. KAYNAK KULLANMAK ŞARTIYLA HERKES YAYINLAYABİLİR.

gokan-zeybek2-1

sariyer-gazetesi1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir