Manşet AltıSiyaset

AK Parti İstanbul milletvekili Hüseyin Bürge, Sarıyer’de seçim çalışmalarına devam etti!

huseyinburge-tarabyada

_ayrac

AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekilli Hüseyin Bürge, seçim çalışmalarına Sarıyer’de devam etti. AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ile birlikte seçmenlerle buluşan Bürge, 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlardan destek istedi. 

_ayrac

MERT CİN/ HABER MERKEZİ

AK Parti 2. Bölge Milletvekilli ve Bayrampaşa Eski Belediye Başkanı Hüseyin Bürge seçimlere kısa bir zaman kala seçim çalışmalarına hız verdi. Bugün Sarıyer’de bir çok noktada seçmenlerle buluşan Bürge, ilk önce Sarıyer Şehit Üsteğmen Ali Büyükdicle Özel Eğitim Okulu’nda çocuklarla buluştu, burada çocuklarla konuşan Bürge, öğretmenlerden de bilgi aldı. Daha sonra Sarıyer Derbent Cami’nde cuma namazını kılan Bürge, Cuma namazı sonrası cenazeye katıldı. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bürg, seçim çalışmaları yapan AK Parti seçim noktasında partililerle buluştu ve seçim çalışmalarını takip etti.

hüseyinburge-okulda

Bürge buradan sonra Cumhuriyet Mahallesi’ne geçerek fırıncılarla buluştu, bilgi alışverişinde bulundu. 1 Kasım seçimlerini değerlendiren fırıncılar istikrar ve huzurun sürmesini istediler. Fırıncılarla yaptığı toplantıyı bitiren Hüseyin Bürge, Mekke Nur Kur’an Kursu’nu ziyaret edip, burada hocalarla sohbet etti. Tarabya’da Karadenizli vatandaşlarla bir araya gelen Bürge. burada da bilgi alış verişinde bulunurken 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlardan oy istedi.

huseyinburge-derbenttehuseyinburge-fırıncılarlahuseyinburge-aknoktadahuseyinburge-sohbette

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir