Manşet AltıSpor

Sultanlar doludizgin

VOLEYBOL4

Boğazın Sultanları ligde aldığı üst üste 6. galibiyetin ardından İdmanocağı’nı da 3-0 ile geçerek galibiyet serisini 7’ye çıkardı. 

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde İdmanocağı’nı ağırlayan Sarıyer Belediye, rakibini 3-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.

Özgecan Arslan’ın katledilmesini protesto etmek için siyah kurdelalı forma ile maça çıkan Boğazın Sultanları, ligde aldığı üst üste 6. galibiyetin ardından İdmanocağı’nı da 3-0 ile geçerek galibiyet serisini 7’ye çıkardı.

Bahçeköy Orman Fakültesi Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçta İdmanocağı’nı 25-23, 25-21 ve 25-19’luk setlerle geçen Boğazın Sultanları adeta rakiplerinin korkulu rüyası haline geldi. Bir sonraki maçta Bursa Büyükşehir Belediye ile karşılaşacak olan Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı galibiyet serisini 8’de 8 yapmaya şimdiden şartlanmış gözüküyor.

 Tribünlerde şov vardı 

Ligde aldığı başarılı sonuçlarla taraftarlarının gönlünde taht kuran Sarıyer Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, İdmanocağı ile yaptığı maçı yine seyircinin tıklım tıklım doldurduğu tribünler önünde oynadı. Türkiye Voleybol Federasyonu eski başkanı Erol Ünal Karabıyık’ın da seyrettiği ve 7’den 70’e her yaştan taraftarının akın ettiği maçta yüksek bir performans sergileyen Boğazın Sultanları, maç sonunda Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı ve Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Semra Kartal, antrenörler ve minik taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü’nün minik sporcuları da başarılı ablalarıyla bir arada olmanın keyfini doyasıya yaşadı.

tablo

VOLEYBOL1 VOLEYBOL2 VOLEYBOL3 VOLEYBOL4 VOLEYBOL6 VOLEYBOL7

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir