Manşet AltıSektörel

Sarıyer’de hızlı ve güvenilir yardım için: Teknoloji Evi

  TEKNOLOJİ EVİ (4)_ayrac
Cep telefonundan, tablet bilgisayarlara, oyun konsollarından yaygın kullanılan tüm akıllı cihazlarınız için aradığınız hızlı ve güvenilir yardımın Sarıyer’deki adresi Teknoloji Evin! Teknoloji Evi’ne ulaşmak ve bilgi almak, size bir telefon kadar yakın._ayrac

Özellikle cep telefonunuz başta olmak üzere kullandığınız tüm cihazlarınız her zaman için kırabilir ya da bozulabilir. Teknoloji Evi, bu tür durumlarda Sarıyer’de her zaman için arayabileceğiniz, güvenilir ve hızlı bir adres olarak Sarıyer Merkez’de hizmet veriyor. Arızayla karşılaştığında güvenilir ve hızlı yardıma ihtiyacı olan herkes için Teknoloji Evi hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor.

MARKA VE MODEL FARK ETMEDEN TAMİR

Akıllı telefon tamir servisi olan Teknoloji Evi hızlı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip anında tahmini fiyat alabildiğiniz Teknoloji Evi’nde en iyi sonucu en hızlı şekilde alabilirsiniz.

TELEFONLA YARDIM VE FİYAT BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ
tEKNOLOJİ Evİ (3)

Teknoloji Evi, telefonunuzda oluşabilecek ses problemi, cihazın açılmaması, pilin şarj olmaması, reset yapılamama, butonların çalışmaması, şarj soketi arızası, dokunmatik cam kırığı, panelde soyulma, hafıza kartı, ışık sensörü, kırık cam, ses tuşu, Touch ID, kulaklık, titreşim, sim kart, kablosuz ağ sorunu gibi arızalar için pratik çözümler sunuyor. Teknolojik cihazlarında problem yaşayanlar, Teknoloji Evini telefonla arayarak, arızaları hakkında yardım ve fiyat bilgisi alabilirler.

AKILLI CİHAZ ARIZALARININ ÇÖZÜM ADRESİ
tEKNOLOJİ Evİ (2)

Teknoloji Evi’nde yalnızca cep telefonu için değil oyun konsolları, tablet bilgisayarlar ve yaygın kullanımı olan tüm teknolojik cihazların tamiri gerçekleştiriliyor. Cihazlarınızda ki tüm problemler için Teknoloji Evi’ni arayabilirsiniz. Teknolojik yardımınız daima 0212-242-15-15 numaralı telefonun diğer ucunda olacak.

SARIYER GAZETESİ REKLAM MÜDÜRÜ TAŞKIN YÜKSEL ŞAHİN’E İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir