GündemManşet

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

29-ekim-2

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Sarıyer’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla dün Atatürk Anıtı’na kurum ve siyasi partilerin çelenkleri konuldu. Bugün ise saat 17.00’de Kefeliköy’de Fener Alayı düzenlenecek ardından Teoman konser verecek.

ÇELENK SUNUMU YAPILDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Sarıyer’de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı. Kutlamalar çerçevesinde dün Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Törene, Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Törende Atatürk Anıtı’na kurumların ve siyasi partilerin çelenk sunumları yapıldı. Tören saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı okunarak tamamlandı.

TEOMAN KONSER VERECEK

Şükrü Genç’in törenden sonra çocuklarla ilgilendiği ve onları bir süre sevdiği görüldü. Belediyenin etkinlikleri bugün de devam edecek. İlçe genelinde bütün mahallelerde kutlama programları olacak. En büyük kutlama ise Kefeliköy’de olacak. Kefeliköy’de aat 17.00’de başlayacak Fener Alayı’ndan sonra ünlü sanatçı Teoman konser verecek.

ŞÜKRÜ GENÇ HERKESİ DAVET ETTİ

Başta Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç olmak üzere protokol isimleri Sarıyerlilerin Cumhuriyet Bayramını kutladı. Genç, vatandaşları bugün Fener Alayı’na ve ardından düzenlenecek konsere davet etti.

29-ekim-4

29-ekim-1

29-ekim-3

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir