GündemManşet

AK Parti’den Sait Halim Paşa Yalısı’nda kritik toplantı!

AKP-toplanti-ibb

_ayrac

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı‘nın, Yeniköy Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlediği istişare toplantısına İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tepe yöneticileri ile Sarıyerli milletvekilleri, bürokratlar ve çok sayıda muhtar katıldı.

_ayrac

Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen toplantıya; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, İBB Başkan Vekili Ahmet Selamet, İBB Genel Sekreteri Hayri Baraşçı, Sarıyer Müftüsü Arif Civelek, Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve yönetim Kurulu üyeleri, Belediye meclis üyeleri ve Sarıyer mahalle muhtarları katıldı.

AKP-toplanti-ibb.-1jpg

BAYRAKTAR: “ÇOCUKLARIMIZA REFAH BİR SARIYER BIRAKALIM”

Kahvaltı bitiminde davetlilere hitap eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar şöyle konuştu; “38 mahalleye sahip olan Sarıyer, İstanbul’un en güzel ilçesi, boğazın incisidir. Tarihi, medeniyeti, kültürü ve doğal zenginliğiyle çok değerli bir mirasın üzerinde birlikte yaşıyoruz. Bu mirası korumak ve gelecek kuşaklara daha iyi bir şekilde bırakmak adına toplanmış bulunmaktayız. Sizlerin de bu sorumluluk bilincinde olduğunuza inanıyorum. Her birimizin sorumluluğu, siyasi görüşü farklı olabilir ama her birimizin niyeti, kendimizden daha çok sevdiğimiz, çocuklarımızın mirası olan Sarıyerimizi daha huzurlu, yaşam standartları yüksek bir Sarıyer bırakmak olmalıdır. Bu ilçe için ne yapsak azdır. Sarıyer’in huzuru ve refahı konusunda ciddi endişelerimiz var. Bu dertten dolayı ilçe başkanıyım. Yoksa makam mevki gibi bir derdimiz yok” 

AKP-toplanti-ibb.-3jpg AKP-toplanti-ibb AKP-toplanti-ibb.-2jpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir