GündemManşet

AK Partili Eski Meclis Üyesi Cemil Özbalta, arabasıyla dün gece İstanbul turu attı, sokağa çıkmayanlara veryansın etti!

cemil-ozbalta4-1

AK Partili Cemil Özbalta, Taksim’de meydana gelen hain terör saldırısından sonra milyonlarca İstanbullu’nun dün gün boyu sokağa çıkmamasına ilginç bir yazıyla tepki gösterdi. Dün gece arabasıyla İstanbul turu attığını anlatan Özbalta, evlerinden dışarı çıkmayan vatandaşları, HDP’ye oy veren kişiler üzerinden eleştiri yağmuruna tuttu.

İşte Özbalta’nın sosyal medyada AK Partililer’den destek, diğer kesimlerden de ise tepki gören o ilginç yazısı;

Korkaklar Ordusu…

Bu gece saat 22.10’da Kasımpaşa’dan çıkıp Şişli Pangaltı’dan girip Nişantaşı Vali Konağı Caddesi’ne girip Dolmabahçe’den Taksim’e geçip Taksim Tarlabaşı’ndan Karaköy, Tophane, Beşiktaş, Ortaköy, Bebek, Emirgan İstinye’den dolaşıp geldim. Bütün bu süreci otuz dakikada dolaşıp eve geldim, yollar bomboş…

HDP’ye oy veren semtlerin katillere oy verip de katiller tarafından özgürlükleri kısıtlanması ne acı değil mi? Bombayı patlatan katil değil o uyuşturulmuş zavalı onlar, esas katil HDP’ye oy verip de ülkesine kaosa sürüklemeye çalışan sözde aydın, zengin, entelektüel korkanlardır.

Macanızın tutmadığı işi yapmayacaksınız, bir bombadan evlerine sığınan hötler, bu ülkede savaş çıkarsa nereye sığınacaksınız, nasıl kazandığınız belli olmayan o paralarınızı harcamadan sığıntı gibi inlerinize işte böyle kapatırlar Adam’ı…

Reis ne diyor, “Bu yılan bir gün gelir sizi de sokar”, sizler yılanı görmeden, baygınlık geçirdiniz…

Ha o köylü görgüsüz, köylü eğitimsiz dediğiniz halk vatanına sahip çıkıp şu anda sabaha kadar sokakları onlara bırakmamak için İstanbul sokaklarında binlerce araçları ile dolaşıyorlar..

Şimdi anladınız mı bu ülkenin gerçek sahiplerini…
Yüreğiniz varsa pencereden hiç olmazsa İstanbul’a bir el sallayın..

NOT: Orjinal yazı metnindeki imla hatalarına müdahale edilmiştir.

Bir yorum

  1. Helal olsun Sn.Özbalta’ya Serde lazlık var korkmaz o bişeyden.bencede insanlar biraz daha cesur olmalı .yoksa milleti sindirdiklerini düşünenler çıkabilir.
    Teröre ve onun destekçilerine ödün verilmez.verilmemelide.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir