GündemManşet

Arda’nın dua istediği arkadaşı hayatını kaybetti

1240530_620x410_ayracReşitpaşa Mahallesi’nde yaralı halde bulunan ünlü futbolcu Arda Turan’ın yakın arkadaşı Tahir Küçükel, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti._ayrac

Haftasonu Reşitpaşa Mahallesi’nde yaralı halde bulunan ünlü futbolcu Arda Turan’ın yankın arkadaşı Tahir Küçükel, hayatını kaybetti. Reşitpaşa Mahallesi Tuncay Artun Caddesi’nde 14 Mayıs Cumartesi günü sabah 07.30 sıralarında yaşanan olayda, aile şirketi olan Küçükel İnşaat’da çalışan 31 yaşındaki Tahir Küçükel, vatandaşlar tarafından bir gecekondunun bahçesinde yaralı şekilde bulundu.

KAFASINDAN DARBE ALMIŞTI

Sağlık ekipleri tarafından Okmeydanı’nda bulunan özel bir hastaneye kaldırılan Küçükel’in kafasında vurma ve düşmeye bağlı kan toplanması (ekimoz) oluştuğu tespit edildi. Ameliyata alınan Küçükel, dün sabaha karşı doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ÖLÜM SEBEBİNİ ADLİ TIP SÖYLEYECEK

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, Küçükel’in bulunduğu bahçe duvarının 3.5 metre olduğunu buradan düşmüş olabileceği ihtimalini araştırıyor. Küçükel’in kesin ölüm sebebi ise Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi sonucuna göre ortaya çıkacak.

ARDA DUA İSTEMİŞTİ
Arda Turan2

Arda Turan olay günü twitter adresinden, “Bugün benim için üzücü bir gün. Çok yakın arkadaşım Tahir Küçükel beyin kanaması geçirmiştir. Sizlerden de ismen dua istiyorum” demişti.

2 YIL ÖNCE AMERİKA’DAN DÖNMÜŞTÜ

Tahir Küçükel’in Amerika’da üniversite eğitimi tamamladıktan sonra 2 yıl önce Türkiye’ye döndüğü ve aile şirketinde çalıştığı öğrenildi. Küçükel’in son dönemde de çay sektöründe yatırım yaptığı kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir