GündemManşet

AYAZAĞA MAHALLESİ’NDE ÇÖP KONTEYNERİ SORUNU

cop-konteyneri-1

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

Ayazağa Mahallesi 121. Sokakta oturanlar çöp konteynerinin yeri yüzünden birbirine düştü. Sarıyer Belediyesi’nin çöp konteynerinin konulduğu yerden rahatsız olan bazı vatandaşlar konteyneri olduğu yerden başka yere götürüyor. Bu durum sokakta oturanlar arasında sıkıntı çıkarıyor.

Sarıyer Belediyesi, temizlik işlerinde çok hassas davranıyor. İlçe genelinde çöp konteyneri olmayan sokak yok. Ancak bazı sokaklarda çöp konteyneri yokluğundan değil de yerinden dolayı sorun çıkıyor. Ayazağa Mahallesi 121. Sokak sakinleri çöp konteynerinin yeri yüzünden anlaşmazlığa düştü.

cop-konteyneri-3

SIKINTI DEVAM EDİYOR

Mahalle sakinlerinden bazıları belediyenin çöp konteynerinin olduğu yerden rahatsızlık duyuyor. Sokağın en işlek yerinde duran konteyner, gece yarısı bu kişilerce başka yere götürülüyor. Sabah olduğunda konteyneri yerinde bulamayan vatandaşlar, çöplerini ya yol kenarına bırakmak yada uzaktaki konteynere gitmek zorunda kalıyor.

Çöp konteynerinin yeriyle ilgili sıkıntı hala devam ediyor. Sokak sakinleri anlamsız bu karmaşanın bir an önce sona ermesini istiyor.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler