GündemManşet

Bahçeköy’ün efsane Başkanı Mustafa Başaran artık GOP’ta!

 mustafa-basaran21

_ayracBahçeköy’ün efsane Belediye Başkanı Mustafa Başaran, yaklaşık 1 yıldır Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde Başkan Hasan Tahsin Usta’nın danışmanlığını yapıyor.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer’in eski belde belediyesi Bahçeköy’de, 2004-2009 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Mustafa Başaran, meslekteki tecrübe ve deneyimlerini Gaziosmanpaşa Belediyesi için değerlendiriyor. Giresun doğumlu olan Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisi mezunu Başaran, Bahçeköy Belediye Başkanı olduğu dönemde özellikle beldenin alt yapı ve doğalgaz sorununu çözmek için önemli çalışmalar yapmıştı.

BAHÇEKÖY’DE ÖNEMLİ HİZMETLER YAPMIŞTI

Yaklaşık 8 yıl boyunca Maliye Bakanlığı’na bağlı İstanbul Defterdarlığı’nda görev yapan Başaran, Bahçeköy Belediyesi’nin kapatılmasından sonra Bağcılar Belediyesi’nde Kentsel Tasarım Müdürlüğü görevinde bulundu. 5 yıllık Bağcılar hizmetinden sonra da 2015 yılından itibaren de Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde başkan danışmanlığı yapmaya başladı. Gaziosmanpaşa Belediyesi’nin deneyimli Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın kadrosunda görev alan Başaran, 5 yıllık belediye başkanlığı döneminde edindiği deneyimlerini Gaziosmanpaşa için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir