GündemManşet

BALTALİMANI TIRPARK’A DÖNDÜ

tir-park

SARIYER GAZETESİ/ ÖZEL HABER

Baltalimanı’nda kaldırımlar ve otobüs durakları TIR’lar tarafından işgal edildi. Vatandaşlar ne kaldırımda yürüyebiliyor ne de duraktan otobüse biliyor. Vatandaşlar, Kadir Topbaş’tan TIRPARK’a dönen kaldırım ve durakların bir an önce araçlardan temizlemesini istiyor.

Sarıyer sahillerinin en büyük özelliğidir günün her saat koşan birilerini olması. Ancak son günlerde başta Baltalimanı olmak üzere Sarıyer’de oturan herkesin en büyük sıkıntısı araç terörü. Sürücüler, boş gördükleri her yeri işgal etti.

KADİR TOPBAŞ BU SORUNU ÇÖZ

Son görüntü Baltalimanı belediye durağından geldi. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü bağlantı yolundaki belediye durağına ve arkasındaki kaldırıma TIR park edildi. Kaldırımı kapatan TIR yüzünden vatandaşlar ne koşabiliyor ne de yürüyüş yapabiliyor. Durağı kapatan TIR yüzünden ise vatandaşlar kendini araçların seyir halinde olduğu anayola atmak zorunda kalıyor.

Anayolda ezilme tehlikesi yaşayan vatandaşlar, bu duruma isyan ediyor. Yetkilileri önlem almaya çağıran vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın bu sorunu çözmesini istiyor.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler