GündemManşet

Belediye Başkanı Şükrü Genç, babası için Mevlid-i Şerif okuttu!

sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (20)

HABER MERKEZİ / SARIYER GAZETESİ

Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de oldukça yoğun geçen Ramazan Ayı’ndan sonra soluğu memleketi Giresun Şebinkarahisar’da aldı. Rize ve Trabzon programlarından sonra memleketine geçen Genç, burada yaşanan helikopter kazasını da yakından takip etti. Kaza sonrasında bölgedeki yetkililerden de bilgiler alan Genç, 6 yıl önce vefat eden babası Abbas Genç için de Mevlid-i Şerif okuttu. 12 Eylül Öte 2010 yılında 79 yaşında vefat eden babası Abbas Genç’in ve tüm yakınlarının ruhları için Mevlid okutan Başkan Genç, hemşerileri ve misafirleriyle yakından ilgilendi. Şebinkarahisar’da verilen Mevlid’e çok sayıda köylüsü ve hemşerisi katıldı.

ŞEBİN’İN ÖNDE GELENLERİYLE BULUŞTU

Öte yandan Belediye Başkanı Şükrü Genç, Şebinkarahisar’daki ziyaretleri kapsamında pek çok işadamı hemşerisi ve bölgenin ileri gelenleriyle de bir araya geldi. Başkan Genç’in oldukça renkli geçen ziyaretleri sırasında, yakın dostları birbirinden ilginç fotoğraflar çekti. Vadi’nin deneyimli gazetecisi ve SARIYER OLAY yazarı Sadi Toygar da Başkan Genç’in programını yakından takip ediyor. Ziyaretler sırasında hemşerilerinden büyük ilgi gören Belediye Başkanı Şükrü Genç’in samimiyeti ve mütevazılığı gözlerden kaçmıyor.

Fotoğraflar için Gazeteci Sadi Toygar ve sanatçı Ruşen Aydeniz’e teşekkürler…

sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (1) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (2)  sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (4) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (5) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (3)sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (6) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (7) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (8) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (9) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (10) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (11) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (12)  sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (14)  sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (16) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (15) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (17) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (18) sariyer-belediye-baskani-sukru-gen-sebinkarahisar-da-sariyergazetesi1 (19)

tepeltepe1 tepeltepe2 tepeltepe3 tepeltepe4 tepeltepe6 tepeltepe9 tepeltepe10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir