GündemManşet

Belediyecilikte bir ilk! Bahçeköy’de yaşlılar için özel kreş yapılıyor!

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (5)

_ayracSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, ilçe genelinde yaşayan yaşlı vatandaşların kullanabilmeleri ve gün boyu keyifli zaman geçirebilmeleri için yaşlılara özel kreş açıyor. Bahçeköy’de yapımı son hızla devam eden ve belediyecilik alanında bir ilk olan yaşlılar kreşi, önümüzdeki günlerde tamamlanarak resmen hizmete girecek.

_ayrac

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de yaşayan yaşlı vatandaşların huzurlu bir ortamda vakit geçirebilmeleri ve toplumun bir parçası olarak hayatlarını sürdürebilmeleri için ilginç bir projeyi hayata geçiriyor. Vatandaşlara daha önce bu konuda söz veren Başkan Genç, Bahçeköy Merkez Mahallesi’nde “Yaşlılar Kreşi” açıyor. İlçe genelinde çocuklar için kreşler açan Sarıyer Belediyesi, ilk kez yaşlılar için de özel kreş açacak.

YAŞLILARA ÜCRETSİZ İKRAMLAR YAPILACAK

Merkez Mahallesi’nde son hızla inşaatı devam eden yaşlılar kreşi tamamlandığında, Bahçeköy’de yaşayan yaşlı vatandaşlar buradaki sosyal programlardan ve sunulan çeşitli imkanlardan yararlanabilecek. Yaşlı vatandaşlara ücretsiz olarak çeşitli ikramların yapılacağı yaşlılar kreşinde, kitap okumak ve televizyon izlemek isteyenler için de özel bölümler olacak. Gün boyu evde sıkılan yaşlı vatandaşlar, bu merkezin hizmete açılmasıyla birlikte dostları ve arkadaşlarıyla birlikte bu merkezde keyifli vakit geçirebilecek.

Bahçeköy’de önümüzdeki günlerde ilk şubesini açacak yaşlılar kreşinin ilçe genelindeki pek çok mahallede de faaliyete geçirileceği öğrenildi.

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (6)

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (7)

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (8)

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (9)

bahcekoy-yaslilar-kresi1 (10)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir