GündemManşet

Büyükdere’de şehit yası

  Ssasd_ayracHakkari’de şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal’ın babası Mehmet Kartal’ın garson olarak çalıştığı Büyükdere’deki Karadeniz Et Lokantası bugün yas nedeniyle müşterilerine hizmet veremedi. Kapısına Türk Bayrağı asılan lokantanın camına; “Şehidimiz var” şeklinde yazı yapıştırıldı._ayrac

Hakkari Dağlıca’da teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal ile birlikte Sarıyer’e de ateş düştü. Sarıyer Kocataş’ta oturan Kartal’ın babasının, Büyükdere’de bulunan CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı sokağındaki Karadeniz Et Lokantası’nda garsonluk yapan Mehmet Kartal olduğu öğrenildi.

“ŞEHİDİMİZ VAR”
Sfafds

Kocataş’ta yaşayan baba Kartal’a, oğlunun şehit olduğu haberi askerler tarafından verildi. Acı haber baba ve tüm aileyi yasa boğdu. Şehit askerin Zonguldak Ereğli’de toprağa verileceği öğrenildi. Kartal’ın şehit olması nedeniyle babasının çalıştığı Karadeniz Et Lokantası bugün çalışmadı. Kapalı olan lokantanın kapısına Türk bayrağı asılırken, kapısına da “Şehit cenazemiz nedeniyle kapalıyız. Şehidimizin babası Mehmet Kartal” yazılı not bırakıldı.
Sddsfsf

tunahan-kartal-sehit1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu