GündemManşet

CHP İl Başkanlığı’nda Şeyma Dumrul’a önemli görev!

 seyma dumrul1

_ayracCHP’nin önemli isimlerinden İstanbul Eski İl Başkan Yardımcısı Şeyma Dumrul, yeni İl Başkanı Cemal Canpolat’ın isteğiyle Çevre ve Doğa Hakları Komisyonu Başkanlığı’na getirildi.

_ayrac

MERT CİN/ SARIYER GAZETESİ

2015 yılında CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın’ın Çevre ve Doğa Hakları’ndan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Şeyma Dumrul, Cemal Canpolat başkanlığında seçilen yeni il yönetimi tarafından yeniden görevlendirildi.

DUMRUL ÇEVRECİ ÇALIŞMALARIYLA TANINIYOR

Cumhuriyet Halk Partisi’nin, çevre ve doğa hakları politikalarının devamını sağlamak amacıyla yeniden görevlendirilen Dumrul, İstanbul’da yaşanan çevre sorunlarına müdahale etme ve çevreci sivil toplum kuruluşlarıyla ortak tavır alma konularında girişkenliğiyle biliniyor. CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın üyesi olan Dumrul, İstanbul İl Başkanlığı bünyesinde bulunan Çevre ve Doğa Hakları Komisyon Başkanlığı’nı yürütecek. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Dumrul, çevre aktivisti ve çevresel konularla ilgili yaptığı televizyon programlarıyla tanınıyor. Sarıyer’de sevilen ve başarılı çalışmalarıyla tanınan Dumrul, 7 yıldır organize ettiği çeşitli etkinlikler ve çevresel projelerle dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir