GündemManşet

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’den “Armutlu” açıklaması!

MEHMET DENIZ 1 (2)

_ayrac

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Armutlu’da olaylı bir şekilde devam eden yıkımlarla ilgili açıklama yayınladı.

_ayrac

İşte Deniz’in, konuyla ilgili yaptığı basın açıklaması;

ARMUTLU (FSM) YIKILMAYACAK

Armutlu (FSM); mahallesinde kargaşa yaratmak istemiyor ki buradan ülkede yaşanan kaos Sarıyer’den İstanbul’a yansısın. Armutlu (Fsm) mahallesinde 2 aydır ülkedeki genel kaos ortamından ve bölgenin hassasiyetinden faydalanmak isteyen bir takım çıkar grupları bir takım faaliyetlere giriştiler. Yapılan bu kaçak yapıların yanlış olduğunu belediye başkanımız ve ekipleri defalarca uyardı. Sarıyer Belediyesi’nin zabıta ekipleri müdahale ettiler bölgeye sokulmadılar.

Belediyemizin emniyet açısından buralarda son iki ayda yapılan çalışmalara gücü yetmedi, konu ile ilgili kaymakamlıktan yardım istendi. Sonuç olarak Armutlu (FSM) mahallesinde son günlerde yapılan binalar hariç hiç bir ev yıkılmayacaktır. Hele hele Cemevi’nin yıkımı hiç söz konusu olamaz.

Emniyet güçleri ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi böyle bir şeye kalkışmayacaktır. Böyle bir durum söz konusu olduğunda bizler Sarıyer CHP ve Sarıyer halkı olarak olayın karşısında siper olacağımızı herkes bilmelidir. Bölgede yaşayan bütün vatandaşlarımızı sağduyuya sakinliğe ve sukünete davet ediyorum.
Sarıyer kamuoyuna önemle duyurulur…

Mehmet Deniz /CHP Sarıyer İlçe Başkanı

fsm-armutlu-yikim1-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir