GündemManşet

CHP SARIYER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ MERDAN ALİ GÜRKAN EVLENDİ

merdan-ali-gurkan-9

SARIYER GAZETESİ/ HABER MERKEZİ

CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Merdan Ali Gürkan ile yazar Ecem Yıldırım, düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Sevenleri de çifti düğünde yalnız bırakmadı.

Siyaset dünyasının başarılı ve sevilen isimlerinden CHP Sarıyer Belediye Meclis üyesi Merdan Ali Gürkan, hafta sonu yazar Ecem Yıldırım’la hayatlarını birleştirdi. Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen düğün törenine iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Ailelerin davetlilerle yakından ilgilendiği düğün töreninde renkli anlar yaşandı.

merdan-ali-gurkan-2

BİR ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR

Mutlulukları gözlerinden okunan genç çiftin nikâhını Sarıyer Belediye Meclisi Başkanvekili Hüseyin Coşkun kıyarken, şahitliğini ise Ali İhsan Özdemir ve Nurhayat Şen yaptı. Coşkun nikâhı kıydıktan sonra evlilik cüzdanını gelin Ecem Yıldırım’a teslim etti. Renkli anların yaşandığı düğün töreni geç saatlere kadar devam etti. Düğünde gelin ve damat davetlilerle bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

SARIYER GAZETESİ ve SARIYER OLAY olarak Merdan Ali Gürkan ve Ecem Yıldırım çiftini tebrik ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

merdan-ali-gurkan-3

merdan-ali-gurkan-4

merdan-ali-gurkan-5

merdan-ali-gurkan-7

merdan-ali-gurkan-8

merdan-ali-gurkan-10

merdan-ali-gurkan-11

merdan-ali-gurkan-13

merdan-ali-gurkan-16

merdan-ali-gurkan-17

merdan-ali-gurkan-18

merdan-ali-gurkan-6

merdan-ali-gurkan-14

merdan-ali-gurkan-6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir