GündemManşet

CHP İLÇE KADIN KOLLARI BAŞKANI NİHAL YEŞİLBAŞ İSTİFA ETTİ

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş ani bir kararla görevinden istifa ettiğini açıkladı. Partideki başarılı çalışmalarıyla tanınan Yeşilbaş, konuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadeleri kullandı;  “12.12.2015 tarihinde seçilerek gelmiş olduğum CHP Sarıyer Kadın Kolu Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım sebebiyle istifa etmek zorunda olduğumu bildiririm.

Tüm Sarıyer örgütüne şimdiye kadar bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sevdalısı olduğum Cumhuriyet Halk Partisi için bundan sonraki süreçte yine daha önce de olduğu gibi emeklerimi sunacak ve partim adına mücadele etmeye devam edeceğim.

Çağdaş, modern, özgür bir ülkede yasamak icin Cumhuriyet Halk Parti’sine muhtaç olan Türkiye halkı bir gün gerçekleri görecek ve Cumhuriyet Halk Parti’sine güveneceklerdir. Buna inancım sonsuzdur.
Birlik, beraberlik ve bütünlük içinde gerçekleştirilen mücadeleler eninde sonunda başarıyı da beraberinde getirecektir. Zor bir dönemden geçen ülkemiz için herşeyin hayırlısını diliyor, kadın kollarımızı seçim sürecinde iken destek veren tüm örgütümüze tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Nihal Yeşilbaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir