GündemManşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan, Tarabya Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi’ne bayram ziyareti!

cumhurbaskani-erdogan-tarabya-ziyaret-sariyergazetesi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi’ni ziyaret etti.

**

Kurban Bayramı namazını İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü içerisindeki Fatih Ormanı Camisi’nde kılan Erdoğan, daha sonra Tarabya’daki Şehit Kemal Aykut Genç Polis Merkezi‘ne geldi.

Polis Merkezi’ndeki polislerle bayramlaşan Erdoğan, burada yaklaşık yarım saat kaldı. Erdoğan’a İstanbul Valisi Vasip Şahin ile Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, merkezin çıkışında bekleyen vatandaşlarla bayramlaştı, çocuklara hediye verdi.

SİGARASINI SAKLADI

Polis merkezi önünde toplanan vatandaşların yanına giden Cumhurbaşkanı Erdoğan onlarla da bir süre sohbet etti. Çocuklara oyuncak dağıtan Cumhurbaşkanı Erdoğan bazı vatandaşların da sigara paketlerine el koydu. Yeğeni ile birlikte Cumhurbaşkanının bayramını kutlayan Mehmet Ali Yıldız adlı vatandaş sigara pareketi Erdoğan’dan sakladığını söyledi.

MAKAM ARACINDAN KORNA

Vatandaşların yanından ayrılan Cumhurbaşkanı Erdoğan makam aracına bindi. Makam aracı, Tarabya Meydandan geçerken Erdoğan’ın isteği üzerinde yol kenarından el sallayan vatandaşlara korna çalarak karşılık verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan saat 09:10’da yeniden Tarabya Köşkü‘ne geçti.


cumhurbaskani-erdogan-tarabya-polis-merkezi-bayram-ziyareti2

cumhurbaskani-erdogan-tarabya-polis-merkezi-bayram-ziyareti3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir