GündemManşet

Cumhurbaşkanı’nın dünürü Özdemir Bayraktar ameliyat oldu!

salih-bayraktar1 (1) _ayracCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile nişanlanacağı gün babası kalp krizi geçiren Selçuk Bayraktar,  “Herkesten dua bekliyoruz” dedi. Abisinin yanından ayrılmayan Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar da hastanede “geçmiş olsun” ziyaretlerini kabul ediyor.

_ayrac

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın abisi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dünürü Özdemir Bayraktar, geçirdiği kalp krizinden sonra kaldırıldığı hastanede ameliyat geçirdi. Kalbe giden bazı damarlarına stand takıldığı öğrenilen Bayraktar halen hastanede gözetim altında tutuluyor.

HASTANEYE ZİYARETÇİ AKINI

salih-bayraktar5

Bayraktar’ın sağlık durumu hakkında bilgi almak ve geçmiş olsun dileklerini iletmek üzere çok sayıda ziyaretçi hastane akın etti. Hastanedeki ziyaretçileri AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ağırlıyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından TBMM Başkanı İsmail Kahraman da, kalp krizinin ardından ameliyat olan iş adamı Özdemir Bayraktar’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Kahraman, Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi’ne, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu ve Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile geldi. Bir süre hastanede kalan ve doktorlardan bilgi alan Kahraman’ı, Özdemir Bayraktar’ın çocukları Haluk ve Selçuk Bayraktar uğurladı.

selcuk-bayraktar6

‘HERKESTEN DUA BEKLİYORUZ’

Selçuk Bayraktar, gazetecilerin babasının sağlık durumuna ilişkin sorusu üzerine, “Herkesten dua bekliyoruz” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’la dün nişan töreni yapılması planlanan Selçuk Bayraktar’ın babası olan iş adamı Özdemir Bayraktar, kalp krizi geçirmesi üzerine hastaneye kaldırılmıştı.

ozdemir_bayraktar

Cumhurbaşkanı’nın dünürü Özdemir Bayraktar halen hastanede tedavi görüyor….

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler