GündemManşet Altı

Davetliler büyülendi masal gibi düğünle evlendiler

dugun-tarabya-oteli (3)
_ayrac

Sarıyerli diş hekimi Berk Göl’ün kardeşi Birkan Göl, Tarabya Oteli’nde düzenlenen görkemli bir düğünle Dilan Genç ile evlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde renkli anlar yaşandı.

 _ayrac

Sarıyer Denta Vita Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin sahibi diş hekimi Berk Göl’ün kardeşi, Birkan Göl Tarabya Otelinde düzenlenen görkemli bir düğünle hayatını Dilan Genç ile birleştirdi. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde  çiftin nikahını Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıyarken, şahitliklerini ise Mehmet Erkut Göl, Sercan Akdağ, Evren Genç ve Metin İlhan yaptı.

dugun-tarabya-oteli (2)

Evlilik cüzdanı geline verildi

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Nikahı kıymadan önce gelin ve damada tavsiye verirken daha sonra çiftin nikahını alkışlar eşliğinde kıydı. Başkan Şükrü Genç bir ömür boyu mutluluğa evet diyen mutlu çiftin evlilik cüzdanını geline vererek mutluluklar diledi.

dugun-tarabya-oteli (4)

Geceye damgasını vuran performans

Kokteylle başlayan düğün nikahın kıyılmasından sonra yemekle devam ederken mutlu çiftin romantik dansı izleyenleri büyüledi. Damadın ağabeyleri Burak Göl ve Berk Göl’ün karşılıklı harmandalı performansları ise gecenin en güzel finali oldu.

dugun-tarabya-oteli (1)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir