GündemManşet

Deneyimli Gazeteci Nevra Yerlikaya Sarıyer Gazetesi ailesine katıldı! Yerlikaya, Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY’ın yeni haber müdürü

nevra-yerlikaya-sariyer-gazetesi-sariyer-olay-gazetesi-1

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Türkiye’nin en kaliteli yerel gazetelerinden Sarıyer Gazetesi ile kardeş kuruluşu SARIYER OLAY’da önemli bir görev değişikliği yaşandı. Deneyimli ve başarılı Gazeteci Nevra Yerlikaya, Sarıyer Gazetesi ile SARIYER OLAY’ın yeni haber müdürü oldu. Bugüne kadar çok sayıda önemli habere imza atan Yerlikaya, bundan böyle Sarıyer Gazetesi ailesi bünyesinde sizlerle buluşacak. Yerlikaya ses getirecek haberlerini SARIYER OLAY ve Sarıyer Gazetesi için yazmaya devam edecek. Gazeteci Yerlikaya, SARIYER OLAY’ın yeni sayısı için çok ses getirecek haberlere ve röportajlara imza atmaya hazırlanıyor.

EGE ÜNİVERSİTESİ GAZETECİLİK MEZUNU

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Yerlikaya, Doğan Haber Ajansı ve İzmir Yenigün Gazetesi’de uzun yıllar görev yaptı. İstanbul Teknik Üniversitesi Dergisi, Sağlık Dergisi, Ankara’da Prodüksiyon ve Organizasyon Koordinatörlüğü’nde editörlük yapan ve Bakanlıklara Kamu Spotu Yazarlığı da yapan deneyimli gazeteci Nevra Yerlikaya bugüne kadar sayısız önemli habere imza attı. Yerlikaya, 15 Ağustos itibariyle Sarıyer Gazetesi ve SARIYER OLAY olmak üzere her iki gazetemizde haber müdürlüğü görevini yürütecek.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler