GündemManşet

EĞİTİMDE CLASSLOOM DÖNEMİ  

1470295130_classloom-1

NEVRA YERLİKAYA/ SARIYER GAZETESİ

Son dönemde eğitim kurumları, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin büyük ilgiyle karşıladığı Classloom, velileri, öğrenci ve öğretmenleri tek bir platformda buluşturuyor. Classloom’da veli ve öğretmenler, sınıflarına özel gruplar kurarak, birbirleriyle etkinlik, ödev, fotoğraf, doküman paylaşıyor ve tüm diğer grup üyeleri ile kolayca iletişim kuruyor. Eğitim kurumları, öğretmenler, öğrenci ve veliler buna ücretsiz ulaşıyor.

chmlpgnaakdepkhe

KAĞIT DÖNEMİ SON BULDU 

Classloom ile veli iletişim bilgileri Excel tablolarında kaybolmuyor.Okuldan gönderilen kağıt, kırtasiye kargaşası ortadan kalkıyor. Anne ve babaların hayatını oldukça kolaylaştıran sistem sayesinde veliler çocuklarının okul etkinliklerini asla atlamıyor. Classloom, öğrencilerin okula hep doğru materyallerle gitmelerini sağlamanın yanı sıra veli toplantısı ve doğum günü gibi etkinlikleri de duyurmalarına vesile oluyor.

gjiipnmpnhbeofed

MOBİL CİHAZA SAHİP OLMAK YETERLİ 

Herkesin hayatını kolaylaştıran Classloom’u kullanmak için sadece internete bağlı bir bilgisayara veya mobil cihaza sahip olmak yetiyor. Classloom’a doğrudan www.classloom.com ana sayfasından bir hesap oluşturularak isim, soyisim ve e-posta adresi yazılarak kayıt olunuyor.

egitimde-eniyiler_logo

EĞİTİMDE EN İYİLER BELİRLENDİ 

Classloom, Türkiye genelinde eğitimde en iyileri seçti. Halk oylamasıyla dereceye giren eğitim kurumları ve öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü akşamı Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenecek törenle  ödüllerini alacak. Değerlendirme Çevre ve Doğaya Katkı,  Eğitim Odaklı Sosyal Sorumluluk Projesi, Eğitimde İnovasyon ve Teknoloji Uygulamaları, Sosyal Sorumluluk – (Eğitim Kurumları),Yaşam Becerileri ve Kişisel Gelişim, Yılın Eğitim Yazarı ve Blogger’ı, Yılın En Sıra Dışı Eğitim Yöneticisi, Yılın En Sıra Dışı Öğretmeni kategorilerinde yapıldı. Bu alanlarda çalışmalar yapan eğitim kurumu ve öğretmenlerin başarıları ödülle taçlanacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir