GündemManşet

EVKUR’a ilginç şikayet! Kırlentlerin içinden AK Parti afişleri çıktı…

akparti-kirlent-sariyergazetesi-sarıyer

_ayracEVKUR Sarıyer Şubesi’nden satın aldığı oturma grubunun kırlentlerini yıkamak isteyen Sarıyerli Nazmiye Demiray, kırlentlerin kılıfını sökünce iddiaya göre ilginç bir manzarayla karşılaştı.

***

Kırlent içlerinden AK Parti logolu bez afişler çıktı. Peş peşe şikayet etmesine rağmen koltuklarının değiştirilmediğini söyleyen Demiray, “Böyle rezalet olmaz” diyor.

_ayrac

BEKİR BATU/ ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Cumhuriyet Mahallesi’nde yaşayan Nazmiye Demiray, yaklaşık 1.5 yıl önce EVKUR Sarıyer Şubesi’nden oturma grubu ve çeşitli ev eşyaları aldı. Borcunu her ay düzenli olarak taksitle ödemeye başlayan Demiray, bir süre önce kırlentlerin dış kılıfını çıkartarak yıkamak istedi. Kirli kırlentlerinin dış kılıflarını söken Demiray, iddiaya göre çok şaşırtıcı bir manzarayla karşılaştı.

İÇİNDEN AK PARTİ LOGOLU BEZLER ÇIKTI

evkur-belge1

Yaşadığı olayı Sarıyer Gazetesi’ne anlatan Nazmiye Demiray, söktüğü kılıfların içinden AK Parti logolu bez afişlerin çıktığını söyledi. Demiray; “Gördüğüm manzaraya çok şaşırdım. Kılıf içlerinden parti bayrakları çıktı. Böyle bir şey nasıl olur anlamıyorum, kime söylesem dalga geçiyorum sanıyor. Olaydan sonra EVKUR’a 2 kez gidip durumu anlattım, şikayetimi ilettim oturma grubunun değiştirilmesini istedim. Koltuk satışlarına bakan bölümün yöneticileri ve mağaza yetkilileriyle görüştüm ancak kimse oralı olmadı. Böyle bir şey nasıl olabilir halen daha aklıma yatmıyor. Bu olayı gerekirse yargıya taşıyacağım” diye konuştu.

EVKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ; “BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ”

Öte yandan Sarıyer Gazetesi Haber Müdürü Hakan Taş’ın ulaştığı EVKUR Genel Müdürlüğü Basın Birimi yetkilileri böyle bir durumunun yaşanmasının söz konusu olamayacağını ve eğer böyle bir olay yaşanmışsa kurum olarak gerekli tüm işlemlerin ve telafinin yapılacağını söylediler. EVKUR yetkilileri, “Bizden kaynaklı bir sorun yaşandıysa kurum olarak tüketiciye ulaşıp mutlaka bunun telafisini yaparız” diye konuştular.

sariyergazetesi.com/ özel haber

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler