GündemManşet

FERHAT GÖÇER SARIYER SPOR İÇİN STÜDYOYA GİRDİ!

ferhat-gocer-sariyer-klibi1

ÖZEL HABER- SARIYER GAZETESİ

Ferhat Göçer, Asbaşkanlığı’nı yürüttüğü Sarıyer Spor’a vermiş olduğu sözü tutarak, 76 yıllık kulübün marşı için stüdyoya girdi. Klüp tarihinde bir ilk olan çok özel bir çalışmaya imza atan sanatçıya, Sarıyer Spor’un futbolcuları ve taraftarları eşlik etti. Göçer, stüdyoda her futbolcu ve taraftar ile özel olarak ilgilenirken, ortaya çıkan çalışma için “ Sarıyer’e, futbolculara, taraftara ve camiaya yakışan bir marş oldu” dedi.

Göçer, 1940 yılında kurulan lacivert – beyazlı kulüp için yaptığı çalışmaya, Sarıyer’in tarihine damga vurmuş, efsane günlerinden görüntülerinin olduğu kullanıldığı helikopterlerle çekilmiş eşsiz Sarıyer görüntülerinin eşliğinde taraftarın ve futbolcuların şarkıları birlikte söylediği bir klip çekti. DMC’den albüm olarak da çık an marş, başta NetD olmak üzere tüm sosyal mecralarda gösterime girdi.

Ferhat Göçer’in hemen hemen her maçını izlediği, yakından takip ederek yoğun bir mesai harcadığı, 2. Lig’de mücadele eden Sarıyerspor’un hedefi; önce PTT 1. Lig ve ardından Süper Lig…

İŞTE OLAY YARATAN “O” KLİP

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir