GündemManşet

Flaş! Erdoğan’ın dünürü, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın abisi Özdemir Bayraktar hastaneye kaldırıldı!

ozdemir_bayraktar

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın bu akşam yapılacak nişan töreni öncesi büyük bir şanssızlık yaşandı. Tarabya Huber Köşkü’nde bu akşam yapılacak nişan töreni öncesinde Damat adayı Selçuk Bayraktar’ın babası Özdemir Bayraktar geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldı. Aynı zamanda AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar‘ın da abisi olan Özdemir Bayraktar’ın durumu hakkında henüz kesin bilgi verilmedi.

NİŞAN İPTAL EDİLDİ!

hastane1

Tarabya Huber Köşkü’nde bu akşam yapılacak nişan töreni nedeniyle Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi Kısıklı’daki evlerinden Tarabya’ya hareket edecekleri sırada rahatsızlık haberi geldi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan hemen Halkalı’daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Eğitim Araştırma Hastanesi‘ne gitti. Cumhurbaşkanı’nı takip eden basın mensupları ise polisin yolu kesmesi nedeniyle Tarabya’ya gitti.

Kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Özdemir Bayraktar’ın küçük oğlu Ahmet Bayraktar, “Babamın aort damarı yırtılmış. Daha önce de aynı rahatsızlık yaşanmıştı. Şimdi ameliyatta. İlk müdahaleyi başhekim yaptı. Kendi doktorunu bekliyoruz” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan da hastaneye gelerek Bayraktar’ın sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak da ziyarete geldi. Albayrak yaklaşık bir saat kaldıktan sonra hastaneden ayrıldı. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş da hastaneye gelerek bir süre ziyarette bulundu.

BAYRAKTAR’IN DURUMU İYİ

Edinilen bilgiye göre, Özdemir Bayraktar’ın aort damarıyla ilgili rahatsızlık geçirdiği  ve bu nedenle ameliyata girdiği öğrenildi.  Bayraktar’ın ameliyatanın başarılı geçtiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Detaylar gelecek!

sumeyye-erdogan-nisan1-2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir