GündemManşet

Hacı Sabancı ferrarisiyle baba, kıza çarptı

haci-sabanci-ferrari-siyle-baba-ve-kizina-carpti-8393594_4865_m_ayracÜnlü iş adamı Hacı Sabancı, Ferrari aracıyla yasak yerde U dönüşü yaparken motosikletli baba ve kıza çarptı. Dizi kırılan ve kızı yaralanan baba, şikayetçi oldu, savcılık soruşturma başlattı._ayrac

Hacı Sabancı’nın torunu ve Ömer Sabancı’nın oğlu Hacı Sabancı, İstanbul- Sarıyer’de kırmızı Ferrari’siyle motosikletli bir baba-kıza çarptı. Olay, geçtiğimiz günlerde meydana geldi. Hacı Sabancı, Ferrari marka aracını Kireçburnu Mahallesi Haydar Aliyev Caddesi’nde bulunan bir otoparkta park etti.

13 YAŞINDAKİ KIZIN DİZİ ZEDELENDİ

haci-sabanci-ferrari-siyle-baba-ve-kizina-carpti-8393594_x_465_o

Bir müddet sonra aracına geri dönen Sabancı, karşı yola geçmek için U dönüşü yaparken bir motosiklete çarptı. Kaza sonucu yaralanan Vedat Kanal ve kızı Çağla Kanal, Okmeydanı eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Vedat Kanal’ın sol ayağı kırılırken kızı Çağla Kanal’ın ise sağ elinde zedelenme meydana geldi.

AYAĞI KIRILAN BABA ŞİKAYETÇİ OLDU

Tarabya Polis Merkezi’ne götürülen Vedat Kanal’ın ifadesine başvuruldu. İfadesinde, 13 yaşındaki kızı Çağla Kanal ile Sarıyer’de seyir halinde olduğunu, kırmızı renkli bir aracın hızla dönüş yaparak motosikletine çarptığını kaydetti. Çarpışma sonucu kızıyla yaralandıklarını belirten Kanal, şikâyetçi oldu.

OTOPARK ÇIKIŞI KAZA YAPTI

Şüpheli sıfatıyla ifadesine başvurulan ünlü iş adamı ise aracıyla bir otoparktan çıktığını, karşı yola geçmek için U dönüşü yaptığını, motosikletin aracına çarpması sonucu aracın sağ tarafında hasar meydana geldiğini ve karşı tarafın hafif şekilde yaralandığını kaydetti.

YASAK BÖLGEDE U DÖNÜŞÜ YAPTIĞI TESPİT EDİLDİ

Polis ekiplerince kazanın gerçekleştiği yerde yapılan incelemeler sonucu, Hacı Sabancı’nın U dönüşünün yasak olduğunu gösterir levhaya rağmen U dönüşü yaparak Vedat Kanal ve Çağla Kanal’ın yaralanmasına neden olduğu tespit edildi. Dosya savcılığa gönderildi. Savcılık da ünlü işadamı hakkında soruşturma başlattı.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler