GündemManşet

HAVUZ MEDYASI’NDAN ŞÜKRÜ GENÇ’E ÇİRKİN VE GÜLÜNÇ İFTİRA: CHP’Lİ BELEDİYELER TERÖR ÖRGÜTÜNE KÜTÜPHANE AÇIYORMUŞ!

sukru-genc-yalan-iftira11

_ayracİktidara yakın havuz medyası bir yandan Türkiye’yi Suriye bataklığına çekmek için savaş çığlıkları atarken diğer yandan da Sarıyer’de akıl almaz karalama kampanyası başlattı.

***

Belediye Başkanı Şükrü Genç’i hedef alan havuzcular, Sarıyer’i ve diğer tüm CHP’li belediyeleri terör örgütleri mensuplarına kütüphaneler açmakla suçladı.

***

Sarıyer Belediyesi, gülünç ve bir o kadar da saçma haberler için İstanbul Cumhuriyet Savcılığı‘na suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

_ayrac

HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Hükümetten ihale alan iş adamlarının sahibi olduğu havuz medyası bugün, gazetecilik tarihine utanç tablosu olarak geçecek yeni bir karalama kampanyası başlattı. Geçtiğimiz günlerde AKŞAM’ın genel yayın müdürü Murat Kelkitlioğlu’nun Sarıyer Belediyesi’ni hedef alan açıklamalarından sonra bugün de yandaş gazeteler SABAH ve Takvim, “Sarıyer Belediyesi’nde büyük sahtekarlık” başlığıyla haberler yayınladılar. Tek elden yazıldığı anlaşılan ve her iki gazetede de aynı cümlelerle yayınlanan haberde imza yani haberi yazan kişinin isminin yazılmaması dikkat çekti.

TERÖR ÖRGÜTÜNE KÜTÜPHANE (!) AÇILIYORMUŞ!

Söz konusu haberde Sarıyer Belediyesi’nin işçilerine sahip çıkmadığı, belediye kaynaklarının terör örgütlerine aktarıldığı dahası terör örgütü için “kütüphaneler” açıldığı iddia edildi. Havuz medyasının diğer tüm ilçelerde olduğu gibi Sarıyer’de de başta gençler ve öğrenciler olmak üzere herkesin yararlanabilmesi için faaliyet gösteren kütüphaneleri teröristler için yapılmış gibi göstermesi tam bir komedi olarak algılandı. Yandaşların, insanların aydınlanmaları ve kitap okumaları için yapılan halka açık kütüphaneleri, hangi mantıkla terör örgütleri için yapılmış gibi göstermeye çalışmalarına ise bir anlam verilemedi.

SARIYER BELEDİYESİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

Sarıyer Belediyesi, havuz medyasının akla hayale gelmeyecek iftiralarını ise savcılığa taşımaya hazırlanıyor. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç‘in talimatıyla harekete geçen belediye avukatlarının söz konusu haberleri yayınlayan gazeteler hakkında suç duyurusunda bulunacakları ve tazminat davaları açacakları öğrenildi.

murat-kelkitlioglu2-1

Bir yorum

  1. chp ve şükrü genç kadar dürüst ve ahlaklı olmanız lazımki ancak saldırabilesiniz..hırsızzzzzzzzzz
    katillllllllllll ………………………anlarssınızz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir