GündemManşet

İstinye Park’ta asılsız “canlı bomba” ihbarı panik yaşattı

İstinye PArk canlı bomba paniği_ayrac
Cemiyet hayatının tanınmış siması Şebnem Çapa dün sosyal medya hesabından “İstinye Park’ta canlı bomba” ihbarı yaptı. Sosyal medya karıştı, İstinye Park yönetimi açıklama yapmak zorunda kaldı._ayrac

İstanbul’un gözde alışveriş mekanları arasında olan İstinye Park’da dün canlı bomba paniği yaşandı. İşletmeci Celal Çapa’nın eşi Şebnem Çapa, sosyal medya hesabından İstinye Park’ın fotoğrafıyla birlikte bir alışveriş merkezi çalışanının canlı bomba olarak yakalandığını duyurunca ortalık karıştı.

İSTİNYE PARK’TA PANİK HAVASI

Çapa’nın, İstinye Park’ta canlı bomba yakalandığı haberi bir anda sosyal medyada gündem oldu. AVM’de ise aynı dakikalarda panik havası yaşandığı, bunun üzerine AVM yönetiminin, haberin asılsız olduğu yönünde anons yaparak panik olan müşterileri sakinleştirmeye çalıştığı öğrenildi. Ayrıca, İstinye Park’ın sosyal medya hesabı üzerinden de  “Hakkımızda çıkan haberler asılsızdır. Gönül rahatlığıyla İstinye Park’tan alışveriş yapabilirsiniz” mesajı atıldı.

ZORLU AİLESİNDEN ÖZÜR DİLEDİ
56f52e4767b0a929d85d7044

Asılsız ihbarın büyümesi üzerine açıklama yapan Çapa ise, “Geçen gece duyduğum anda, panikle hiç bir araştırma yapmadan sadece 5 kişilik arkadaş grubunda paylaştığım İstinye Park ve Zorlu alışveriş merkezinde canlı bomba bulunduğuna dair olan, sesli mesaj asılsızdır. Aslında bu olay benim bunun bir suç olduğunu öğrenmeme vesile oldu. Çok üzgünüm; İstinye Park ve Zorlu ailesinden özür dilerim” dedi.

ŞEBNEM ÇAPA KİMDİR

İşletmeci Celal Çapa’nın eşi Şebnem Çapa, Chez-bo markasının yaratıcısı. Çukurcuma’daki Chez-bo adlı dükkanında Hindistan’dan ve Uzakdoğu’dan getirdiği kumaşlarla tasarladığı kreasyonlarını sunuyor. Bohem tarzındaki tercihleriyle biliniyor.

Daha fazla göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler