GündemManşet

İZEV’Lİ ÇOCUKLARDAN BAŞKAN GENÇ’E DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ!

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (1)

İZEV’li çocuklar Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kutlamanın ardından Başkan Genç, kültür merkezindeki sergi alanını gezdi.

_ayrac

IRMAK USTA / ÖZEL HABER / SARIYERGAZETESİ.COM

İZEV’li (İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim Ve Dayanışma Vakfı) çocuklar tarafından Başkan Genç için organize edilen sürpriz doğum günü partisi Darüşşafaka’da bulunan Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

GENÇ: “PASTADAKİ 4 MUM NEYİ TEMSİL EDİYOR?”

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, salona girdikten sonra tek tek doğum günü kutlamalarını kabul etti. Pastanın üstündeki 4 mumun ne anlama geldiğini soran Genç; “İnşallah eğitim sistemindeki 4+4 değildir.” diyerek salondakileri güldürdü. İZEV’li çocukların; “Dört dörtlük bir başkan oluşunuzu temsil etmesi açısından dört mum koyduk” demeleri ise, başkanda tebessüm yarattı.

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (3)

EKSİK YAPRAĞI SEN TAMAMLA

İZEV’in ‘eksik yaprağı sen tamamla’ isimli afişinde bulunan çiçek resminin eksik kalan yaprağını çizerek tamamlayan Başkan Genç, projeye olan desteğini gösterdi.

Biz de Sarıyer Gazetesi olarak Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in doğum gününü kutluyor, kendisine sağlık ve mutluluk dolu uzun yıllar diliyoruz.

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (6)

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (5)

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (4)

izevli-cocuklardan-baskan-gence-dogum-gunu-surprizi_haberici (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir