GündemManşet

Kazıklıyol’da 64 yaşındaki bir kişinin cesedi denizden çıkarıldı!

   QWQW_ayracÇayırbaşı’da yaklaşık bir haftadır kayıp olduğu öğrenilen Eyüp Sökmen’in cesedi Büyükdere Kazıklıyol’da denizden çıkarıldı.  _ayrac

Büyükdere Mahallesi Kazıklıyol sahilinde, denizden ceset çıkarıldı. 1 haftalık olduğu tahmin edilen cesedin Çayırbaşı Mahallesi’nde oturan 64 yaşındaki ayak kapı tamircisi Eyüp Sökmen’e ait olduğu öğrenildi. Çocuklarının, 1 hafta önce polise Sökmen hakkında kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi.

TEKNESİNE BİNMEK İSTERKEN DÜŞTÜ
SASA

Sökmen’in, Kazıklıyol sahilinde bağlı bulunan ve 4 ay önce kendisine oğlu tarafından hediye edilen teknesine binmek isterken ya da tekneden karaya çıkmak isterken dengesini kaybederek denize düştüğü ihtimali üzerinde duruluyor. Yüzme bildiği öğrenilen Sökmen’in, düşerken kafasını çarparak bilincini kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor. Sökmen’in ölüm haberini alarak olay yerine gelen oğlu Aydemir Sökmen, babasını kaybettiğini öğrenince uzun süre ağladı. Olayı duyan Sökmen’in komşuları ve arkadaşları da sahile akın ederek, olay hakkında bilgi aldı ve Sökmen ailesini teselli etti.

KUMA SAPLANAN CESET ÇIKARILAMADI
FDGDGD

Ceseti akıntının etkisiyle Kazıklı Yolu’n altından geçerek kuma saplanan Sökmen’in, ilk olarak yolun alt kısmına balık avlamak attıkları ağları toplamak için gelen balıkçılar tarafından fark edildi. Yolun alt kısmı dar olduğu için tekneyle giremeyen balıkçılar polise haber verdi. Olay yerine gelen deniz polisi de cesedin bulunduğu alanın dar olduğunu belirterek, arama-kurtarma dalgıçlarının olay yerine gelmesini bekledi. Sarıyer Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şehnaz Bulut ve Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı da olay yerine gelerek polis ekiplerine bilgi verdi.

IMG_8268

Sökmen’e 4 ay önce oğlu tarafından hediye edildiği öğrenilen teknesi

Sarıyer Gazetesi olarak, Sökmen ailesine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir