GündemManşet

Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan ve Şarkıcı Metin Şentürk’ten Belediye Başkanı Şükrü Genç’e nezaket ziyareti

IMG_5875_ayracKılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan, Belediye Başkanı Şükrü Genç’i belediyenin Pınar Mahallesi’ndeki yeni hizmet binası şantiyesinde ziyaret etti. Ceylan, yeşil ve engelsiz yeni hizmet binası hakkında Genç’ten bilgi aldı.

***

Ünlü sanatçı Metin Şentürk de Başkan Şükrü Genç’i şantiyede ziyaret ederek “Belediye Binasının methini çok duydum, kendi gözlerimle görmeye geldim” diyerek espri yaptı._ayrac

SADİ TOYGAR yazdı…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Tuncay Ceylan, Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binası şantiyesinde bulunan ofisinde Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e nezaket ziyaretinde bulunarak, çalışmalarında başarılar diledi.

GENÇ PROJE HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden Başkan Genç, Sarıyer’in ileriye dönük yüzünün kentin doğal ve tarihi zenginlikleriyle bütünleştiği bir proje olan yeni hizmet binası hakkında bilgi verdi.

IMG_5884

BREEAM SERTİFİLALI YEŞİL VE ENGELLSİZ BİNA

Başkan Genç, “Halka açılan belediye olarak yeni hizmet binasının Kültür Merkezi ve yenilenebilir enerji sistemleri ve İstanbul Boğazı ilişkili her şeyi kapsayan sunumların yapılacağı DEMOPARK‘ı da içerecek olan, BREEAM sertifikalı – yeşil ve engelsiz erişim özelliklerine sahip olacak” dedi. Ziyarette Başkan Genç’in danışmanları Erkan Karaaslan ve Gülfem Saydan Sanver de hazır bulundu.

IMG_5912

BİNANIN METHİNİ DUYDUM, GÖRMEYE GELDİM

Öte yandan Belediye Başkanı Şükrü Genç’i Pınar Mahallesi’ndeki şantiyede ziyaret eden bir önemli isim de şarkıcı Metin Şentürk oldu. Misafirini kapıda sarılarak karşılayan Genç, Şentürk’le yakından ilgilendi. Ünlü şarkıcının “Belediye binasının çok methini duydum, görmeye geldim” diyerek espri yapması gülüşmelere neden oldu. Oldukça renkli geçen ziyaret sırasında misafirler 2. kez torun sahibi olan Genç’i tebrik etmeyi ihmal etmedi.

IMG_5905 IMG_5907 IMG_5917 IMG_5875 IMG_5884

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir