GündemManşet

KİM BU ADAM? SAPIK MI KURYE Mİ?

IMG-20160818-WA0009

ÖZEL HABER/ SARIYER GAZETESİ

Cumhuriyet Mahallesi Dallas bölgesinde motosikletiyle dolaşan kurye görünümlü bir kişi son günlerde mahalle sakinlerinin kabusu oldu. İddiaya göre mahalle arasında sokakta oynayan küçük çocukları ve kızları izlediği öğrenilen esrarengiz kişi, vatandaşlar arasında paniğe ve korkuya neden oldu. l55 polisi arayan ve yardım isteyen bazı vatandaşlar, şüpheli kişinin takibe alınmasını istiyor.

ÇOCUKLARIM BAĞIRINCA KAÇTI

Olayla ilgili olarak gazetemize konuşan bir anne yaşadıklarını şu ifadelerle anlattı; “Dün saat 15.30 sıralarında Dallas bölgesindeki evimin önüne halı sermiştim. Çocuklar halının üzerine oturmuş oynuyorlardı ancak bir süre sonra çocuklar bağırmaya başladı. Ben de evden panikle çıktım, o sırada motosikletli, top sakallı ve 40’lı yaşlarda bir kişi motosikletini çalıştırıp hızla kaçtı. Çocuklara neden bağırdıklarını sorduğumda, o adam deminden beri bizi izliyordu, elindeki kağıda bakar gibi yapıp uzun süre bize bakıyordu dediler. Çocuklar durumdan rahatsız olunca çok korkmuşlar. Adam beni görünce hemen kaçtı. Kurye görünümlüydü ancak tehlikeli biri olabilir. Sapık ya da organ mafyası bile olabilir. Bu konuda aileler ve özellikle yetkililer çok dikkatli olmalı.”

KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİ POLİSE VERDİLER

Öte yandan gazetemize konuşan ve bu olaya tanık olan anne olaydan sonra güvenlik kameralarını incelediklerini belirterek, söz konusu kişiye ait kamera görüntüsünü gazetemizle ve polisle paylaştı.

baltalimani-polis-egitim-merkezi-satiliyor2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir