GündemManşet

Kim bu milyoner? Büyükdereli Loto milyoneri 9 aydır kayıp?

yetimoglu1

_ayracBüyükdere’deki Yetimoğlu Ticaret’ten oynadığı Sayısal Loto kuponuyla tam 4 milyon 761 bin liranın sahibi olan talihli, 9 aydır bulunamıyor. Bugüne kadar hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamayan şanslı milyonere, Yetimoğlu Ticaret’in sahibi İbrahim Yılmaz Yetimoğlu’dan mesaj var.

_ayrac

ÖZEL HABER/ HABER MERKEZİ/ SARIYER GAZETESİ

Sarıyer Büyükdere’deki Yetimoğlu Ticaret’ten oynadığı kuponuna 20 Haziran 2015 yılında tam 4 milyon 761 bin lira vuran Sayısal Loto talihlisi aradan geçen 9 aya rağmen bir türlü ortaya çıkmadı. İki haftadır devreden sayısal sonuçlarını bilen kişi, 2-15-16-27-38-49 olan şanslı numaraları tek başına tutturmuştu.

YETİMOĞLU; “ARTIK ORTAYA ÇIKSIN BİZİ DE GÖRSÜN”

Şanslı bayi Yetimoğlu Ticaret’in sahibi İbrahim Yılmaz Yetimoğlu, piyangonun kendi bayisinden yatırılan kupona vurmasından dolayı oldukça mutlu. Daha önce de bir talihliye büyük ikramiye verdiklerini söyleyen Yetimoğlu, 9 aydır ortaya çıkmayan talihliye biraz kırgın. Yetimoğlu Sarıyer Gazetesi’ne şunları söyledi; “Aradan 9 ay geçti ancak şanslı kişinin kim olduğunu bilmiyoruz. Bizden daha çok Sarıyer Belediyesi çalışanları oynuyor. Belediye bize çok yakın olduğu için genelde orada çalışanlar çok oynuyor. Ayrıca belediyeye emlak vergisi ödemeye gelenler de oynuyor. Bazı müşterilerimiz de düzenli olarak gelip bizden her hafta piyango oynuyor. Bu hafta bir müşterimiz 300 liralık oynadı belki ona vurmuş olabilir. Ancak büyük olasılıkla mahallemizden birisine vurdu. Çünkü bizde genelde bu bölgenin insanı oynuyor. Talihli milyonerden tek bir ricamız var. Bizi unutmazsa seviniriz, bize bir destek olup jest yaparsa memnun oluruz. Belki bir ev jesti de yapabilir. O zaman çok memnun oluruz. Ama bu iş gönül işidir, umarım gönlü zengin ve eli bol birisine çıkmıştır.”

sariyer-belediyesi2-1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir